• Informacje na temat:

  najlepsze efekty specjalne

Artykuły na temat: najlepsze efekty specjalne
 • Krzysztof Globisz: Wrócił, choć lekarze nie dawali mu szans

  ...aktora. Ta pracowitość oraz konsekwentna walka o powrót do zdrowia w jego przypadku przynoszą zachęcające efekty. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • "Lekarze" w pigułce

  Realizm, rzadko spotykane w polskich produkcjach efekty specjalne i gwiazdorska obsada sprawiają, że z zapartym tchem oglądamy kolejne odcinki.

 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • Radek Liszewski odchudza żonę! W nagrodę zabrał ją do Warszawy!

  ...posatnowiła bowiem pojść w ślady męża i też zaczęła się odchudzać! Radek nie kryje zadowolenia... "Zaczęła biegać. Codziennie pokonuje kilka kilometrów, a potem ja podziwiam efekty. Muszę przyznać, że ładna jest ta moja żona i zasługuje na to, co najlepsze" - zdradza Radek w rozmowie z "Rewią". Król disco polo deklaruje, że nie szczędzi ukochanej pieniędzy, którą uwielbia rozpieszczać! "Nie mam...

 • Oscar dla "Idy": Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają! Prawdziwe świętowanie jeszcze przed nami - powiedział po oscarowej gali Piotr Dzięcioł, producent "Idy" - nagrodzonej Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • Sara May zachwycona teledyskiem Dody

  ...jeszcze nikt w Polsce nie wyprodukował" - pisze Szczołek. "Szybki montaż, świetna produkcja i liczne ciekawe efekty specjalne. Dobry pomysł i profesjonalna realizacja. (...) Dodzie gratuluję teledysku. To...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Emmy 2016 rozdane!

  Wielkich zaskoczeń nie było. Kolejny raz najlepszym serialem dramatycznym została "Gra o tron". Produkcja triumfowała również w kategoriach za najlepsze: reżyserię, scenariusz, charakteryzację, scenografię, efekty specjalne, kostiumy, dobór obsady, dźwięk, montaż i występ kaskaderski. Uff! W kategorii Najlepszy serial nielimitowany wygrał "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona", ze statuetki...

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

Dyskusje na temat: najlepsze efekty specjalne
 • Re: "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  rozśmieszanie... a nie trwonienie pieniędzy na scenografię czy efekty specjalne...(...)serial komediowy ma przede wszystkim śmieszyć i tu 13 posterunek sprawdził się doskonale... ten wszechobecny w nim kicz to taka ironia, mająca na celu jak najlepsze zobrazowanie sytuacji w Polsce