• Informacje na temat:

  najlepsze filmy dla młodzieży

Artykuły na temat: najlepsze filmy dla młodzieży
 • "Na Wspólnej: Oto serialowy rekordzista nr 1 Polsce!

  ...wampirzyca" - produkcji o młodzieży i dla młodzieży. Dubbinguję też gry komputerowe. I nieustannie ćwiczę struny głosowe. Śpiewasz? - Uczę śpiewu - siebie i innych. Razem z żoną (Agnieszka(...), od strony technicznej, to już zupełnie to samo - te same kamery, światło, ekipa, reżyserzy. Zwróćmy uwagę na to, że większość z nich robi na przemian filmy i seriale. Nie rozumiem głosów przeciwnych...

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

 • Będzie oceniać amatorów!

  Anna Mucha nigdy nie kryła, że kino niezależne jest jej bardzo bliskie. W ubiegłym roku poprowadziła warsztaty filmowe dla amatorów w ramach festiwalu Kameralne Lato w Radomiu. Razem z młodymi fascynatami kina nakręciła dwa filmy. Zasiadała też w jury oceniającym niezależne produkcje z całego kraju. Już w sierpniu Ania znów zjawi się w Radomiu. Na razie nie wiadomo, czy podejmie się prowadzenia...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...i najlepszego przyjaciela, a świat stracił jednego z najukochańszych artystów i pięknych ludzi" - napisała w swym oświadczeniu żona aktora, Susan Schneider. Williams miał 63 lata. Najsłynniejsze filmy(...) nagrody Daytime Emmy Award dla najlepszej prowadzącej talk-show. W roku 1990 uzyskała tę nagrodę za swój autorski program "The Joan Rivers Show". Mimo, że aktorka kojarzona jest przede wszystkim ze...

 • Ponad 50 filmów na Festiwalu Aktorstwa Filmowego

  Ponad 50 filmów polskiej i zagranicznej kinematografii zostanie pokazanych podczas trzeciej edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu.

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

 • Zmarła reżyserka filmowa Barbara Sass

  Reżyserka i scenarzystka Barbara Sass, autorka filmów "Krzyk", "Dziewczęta z Nowolipek", "Pokuszenie", "W imieniu diabła", "Bez miłości", zmarła w czwartek, 2 kwietnia, w Warszawie w wieku 78 lat.

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.