• Informacje na temat:

  najlepsze filmy erotyczne

Artykuły na temat: najlepsze filmy erotyczne
 • Grażyna Barszczewska: Była za delikatna na aktorkę. Stała się wielką gwiazdą

  ...same sceny erotyczne i agresywne, chcąc mnie w ten sposób otworzyć. Chciała mnie przełamać i wykrzesać ze mnie środki dalekie od nieśmiałej panienki - mówiła w wywiadzie-rzece "Amantka z pieprzem(...) ma prawdziwy talent. Już na drugim roku dostała stypendium naukowe dla najlepszej studentki. Swoje życie aktorskie związała z teatrem. - Kiedy rozpoczynałam studia, nie myślałam o tym, żeby być...

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  ..."Nagi instynkt", "9 1/2 tygodnia", "Striptiz", "Licencja na zabijanie" - co łączy te filmy? Oprócz tego, że dla grających w nich aktorek były trampoliną do sławy, jest coś jeszcze: główną rolę(...) został przypieczętowany małżeństwem, a zawodowy… nominacją do Złotego Globu i prestiżowym zadaniem wręczenia Oscara najlepszemu operatorowi 1984 r.  Znalazła się na liście 12 wschodzących gwiazd co roku...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Gra o tron" drugim faworytem do Emmy

  ...faworytem "telewizyjnych Oscarów" jest produkcja HBO "Gra o tron", która o tytuł najlepszego serialu dramatycznego powalczy z ubiegłorocznymi triumfatorami: "Homeland", "Breakind Bad", oraz "Mad Men(...) premiery - serial można było oglądać wyłącznie online, na internetowym kanale Netflix. Zgodnie z oczekiwaniami nominacje do Emmy otrzymały również telewizyjne filmy z gwiazdorską obsadą; prym wiodą tu...

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Śmierć początkiem kariery George'a Eadsa

  ...! Myślałem, że mam stałą rolę. A ona odpowiedziała: To zadbaj o to, by była to scena śmierci, którą wszyscy zapamiętają. I tak zrobiłem. To były moje najlepsze ujęcia. Ten mały fragment odcinka był(...)" (1997 r.) Eads nie narzekał na brak ofert. W jego dorobku pojawiły się filmy telewizyjne, a także mała rola w najpopularniejszym serialu medycznym w tamtym okresie - "Ostrym dyżurze". Zagrał jedynie...

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

Dyskusje na temat: najlepsze filmy erotyczne