• Informacje na temat:

  najlepsze kochanki

Artykuły na temat: najlepsze kochanki
 • Alina Janowska: Był namiętnym kochankiem, ale nie znosił sprzeciwu

  ...właśnie wtedy się zakochałam. A była to wielka, płomienna miłość - wyznała po latach Janowska. Czytaj dalej na następnej stronie... Ich uczucie kwitło w najlepsze i dopiero wybuch Powstania...

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • "Pierwsza miłość": Kochanka jest w ciąży?!

  Kulczycki spędził namiętne chwile ze swoją asystentką. Co z tego wyniknie?

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • ​"Na Wspólnej": Ociemniała kochanka nie da Olafowi spokoju!

  Po próbie samobójczej ociemniała Ada (Wiktoria Wolańska) wyzna Olafowi (Maciej Brzoska), że nie potrafi bez niego żyć. Nie przyjmie do wiadomości, że Kubicki nie chce dłużej ciągnąć romansu z nią...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Dlaczego Kora latami ukrywała swojego kochanka?

  Kora (64 l.) miała męża i dziecko. Miała też romans. I trwała w obu tych związkach, by nikogo nie skrzywdzić. Nie udało się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Sharon Stone relaksuje się na plaży z młodym kochankiem!

  O nowym romansie Sharon Stone (60 l.) ze sporo młodszym kochankiem media donosiły w styczniu tego roku. Sądząc po najnowszych zdjęciach paparazzich, miłość pary kwitnie w najlepsze. Aktorka i jej partner relaksowali się wspólnie na plaży, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Ładna z nich para?

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

Zdjęcia na temat: najlepsze kochanki
Wideo na temat: najlepsze kochanki
 • Mlynkova zachwala starszego kochanka: Jest najlepszy!

  Halinka Mlynova (36 l.) od kilku miesięcy chwali się swoim nowym związkiem z czeskim producentem, Leszkiem Wronką (54 l.). Okazuje się, że para zna się już bardzo długo, choć ich drogi zawsze się gdzieś rozmijały. Leszek w "Dzień Dobry TVN" wyznał, że pamięta Halinkę, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką i bawiła się w piaskownicy. On był już wtedy dorosłym mężczyzną, więc raczej nie towarzyszył jej w tych zabawach. Dzisiaj różnica wieku jednak absolutnie Mlynkovej nie przeszkadza. Była...

 • "Przyjaciółki": Dorota kontra Matylda. Co wyniknie ze starcia rywalek?

  Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest najlepszą agentką nieruchomości w mieście. Zawsze znajdzie odpowiednie lokum dla swojego klienta. A co zrobi Dorota, jeżeli sprzedającą dom okaże się była kochanka jej męża, Matylda (Katarzyna Glinka)? Czy będzie zachęcać klienta do kupna, a może go skutecznie zniechęci? Emocje gwarantowane! Zobaczcie scenę z czwartego odcinka "Przyjaciółek". Emisja już w czwartek 22 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • Krzysztof Gojdź: Wali mnie to, co inni o mnie mówią

  i zapewnia, że za nic ma sobie opinię innych. – Czytałem, faktycznie, że Joanna Kurowska całuje się z młodym kochankiem, fajnie, że napisali „młodym”. Myślę, że jestem młody jeszcze w wieku 43 lat, ale jeżeli chodzi o kochanka, nie, nie jestem jej kochankiem, bardzo się przyjaźnimy z Asią. Ona często pomaga mi i doradza, również zawodowo, jak mam żyć w tym świecie celebryckim, a to był czysto

Dyskusje na temat: najlepsze kochanki
 • Re: "M jak miłość": Zostań moim świadkiem!

  Jak to niema ? Przecież te wszystkie żydóweczki są najpiękniejsze na świecie i najlepsze żony i kochanki, bo są po szkole żon ,gdzie są uczone sztuk miłości ,uwodzenia i dogadzania mężczyznom !!!

 • Re: "M jak miłość": Marek zazdrosny o Annę!

  ja zdaję siobie sprawę ,że to tylko filmik dla grzecznych dzieci ale ten marek ma cholernego pecha jak mi sie wydaje,zdradziła go Hanka zanim wpadła na te pudła tekturowe ,a teraz jego kochanki kopulują w najlepsze z innymi fagasami.To ju.ż jest chyba lekka przesada.Szkoda chlopa:)

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Z mojego ojca taka sama swinia jak z krawczyka zostawil nas i mame dla kochanki i jakos mu los pieknym za nadobne nie odplacil zyje sobie w najlepsze kilka lat z nowa dama i ma nas w tylku tylko sie z nas smieje i obmawia do ludzi zeby zrobic z siebie niwiniatko poszkodowanego biedaka on szczesciem sie zachlystuje a my jak szaraki co rusz slyszymy nowe historie na swoj temat czy to sprawiedliwe