• Informacje na temat:

  najlepsze lata

Artykuły na temat: najlepsze lata
 • Najlepsze telenowele 2015

  Ostatnie dwa lata to coraz silniejsza ekspansja tureckich produkcji nie tylko w Europie, lecz również w Ameryce Łacińskiej. Dlatego najważniejsze wytwórnie telenowel szukają coraz to nowych sposobów, by zatrzymać widzów.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Grażyna Wiśniewska o alkoholu i Michale Wiśniewskim: "Upijał się przez całe lata"

  Grażyna Wiśniewska, matka gwiazdora "Ich Troje", opowiedziała, jak patrzyła na problemy z alkoholem swojego syna. Michał Wiśniewski (46 l.) "upijał się przez całe lata". Przez długi czas nie mogła nic na to poradzić...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • "Belfer": Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku

  Jakie były najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku? Jakie produkcje obejrzeliśmy z przyjemnością, a do jakich nie chcielibyśmy wracać? Przeczytajcie poniżej.

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Teresa Lipowska: Kłosowski miał nie najlepsze relacje z rodziną

  ...samotność. Miał nie najlepsze relacje z rodziną - wyznaje aktorka.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Hubert Zduniak: Myślę, że wszystko, co najlepsze, jest jeszcze przede mną!

  ..., poznaję wspaniałych ludzi i staram się udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mam nadzieję, że wszystko, co najlepsze w życiu i w zawodzie aktora, jest jeszcze przede mną" - dodaje. Dom jak oaza(...) lekkoatletykę, siatkówkę, brał udział w zawodach. Po maturze złożył papiery na AWF we Wrocławiu. Studiował tam przez trzy lata. Dlaczego więc został aktorem? O tym przeczytasz na kolejnej stronie...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

Zdjęcia na temat: najlepsze lata
Wideo na temat: najlepsze lata
 • "Rojst": Andrzej Seweryn: "Prawdziwa tajemnica jest znana tylko jemu"

  Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) to doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz Kuriera Wieczornego, który najlepsze lata ma już za sobą. W swoim życiu widział już wiele okropieństw i niewiele jest(...) czego skrupulatnie się przygotowuje. Przez ostatnie lata Wanycz nauczył się odpuszczać i zadowalać najprostszymi rozwiązaniami. Ma po swojej stronie doświadczenie, relacje z tutejszymi mieszkańcami

Dyskusje na temat: najlepsze lata