• Informacje na temat:

  najlepsze oświadczyny

Artykuły na temat: najlepsze oświadczyny
 • "Na dobre i na złe": Oświadczyny doktora Konicy

  W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 634 – doktor Konica okaże się romantykiem... I poprosi Klaudię, by została jego żoną! Jak zareaguje na to Marta – matka jego dzieci? Ciekawych zapraszamy na fotostory! Rafał zorganizuje dla ukochanej na oddziale małe przyjęcie... i w końcu padnie przed dziewczyną na kolana.

 • Johnny Cash napisał "najbardziej romantyczny list wszech czasów"

  W przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii plebiscycie na najpiękniejszy list miłosny w historii zwyciężyła pochodząca z 1994 roku korespondencja amerykańskiego piosenkarza Johnny'ego Casha z jego ukochaną żoną, June Carter.

 • "M jak miłość": Oświadczyny i ślub? Tylko z którą?

  ...wam wszystkiego najlepszego, szczerze i z całego serca. Naprawdę! - przerwie mu Olszewska, zanim zdąży dodać, że podjął decyzję o wyznaniu Joannie, kto jest ojcem Helenki. Kiedy wreszcie to powie...

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

 • "M jak miłość": Oświadczyny na łożu śmierci, czyli Anna Mucha... nie odchodzi z "Emki"!

  ...romansował z nią w najlepsze, a Madzi oświadczał się i planował z nią ślub, będzie dla niej ciosem prosto w serce. Ciekawe, jak to zerwanie przyjmie jej córeczka Basia (Gabrysia Raczyńska)?

 • Jim Carrey niecały miesiąc temu oświadczył się swojej kolejnej życiowej towarzyszce, znanej aktorce Renee Zellweger. Wówczas dostał jednak kosza. Okazał się jednak dość wytrwały i kilka dni temu znów zapytał Renee, czy zostanie jego żoną. Tym razem odpowiedź była twierdząca.

 • Oświadczyny Andrzeja

  Zawadzki - mimo wielu prób - nie zdobędzie się na szczerą rozmowę z ukochaną i wyznanie, że jej ulubiona pacjentka to jego była żona. Ta sytuacja odbije się na życiu seksualnym Zawadzkiego! W związku z tym starania o dziecko spełzną na niczym. Zdeterminowany Andrzej kupi pierścionek zaręczynowy i zaprosi Beatę na romantyczną kolację do najlepszej w restauracji w mieście. Zrobi to nie mając...

 • Zaskakujące oświadczyny

  W popularnych serialach szykują się oświadczyny. Jednak zamiast romantycznych uniesień będą im towarzyszyć interesy, dramatyczne kłótnie i łzy.

 • Nicole czeka na oświadczyny

  ...30-letnia gwiazda pop i 24-letni mistrz Formuły 1 spotykają się od 2007 roku. Teraz Scherzinger jest gotowa na to, by sformalizować swój związek i czeka na oświadczyny swojego partnera. Piosenkarka powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Hello!": "Czy wyszłabym za mąż? Oczywiście, i dziewczyny z zespołu mogłyby być moimi druhnami. Ale najpierw muszę się zaręczyć. Koniec lipca byłby na to...

 • "Życie nad rozlewiskiem": Oświadczyny

  W czwartej części serialu "Życie nad rozlewiskiem" miłość, która połączyła Basię Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Tomasza Zawoję (Jerzy Schejbal), wreszcie doprowadzi ich do... ołtarza. Zdradzamy, że Tomasz oświadczy się ukochanej, a oświadczyny zostaną przez nią przyjęte!

Wideo na temat: najlepsze oświadczyny
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...

Dyskusje na temat: najlepsze oświadczyny