• Informacje na temat:

  najlepsze pocałunki

Artykuły na temat: najlepsze pocałunki
 • "M jak miłość": Pocałunki przed ślubem

  Choć Iza (Adriana Kalska) zdecyduje się przyjąć oświadczyny zakochanego w niej Artura (Tomasz Ciachorowski), wcale nie oznacza to, że piękna kuratorka w jednej chwili zapomni o tym, że jej serce bije mocniej na widok Marcina (Mikołaj Roznerski).

 • Woodley i O'Brien triumfowali na gali MTV

  Shailene Woodley i Dylan O'Brien mają największe powody do zadowolenia po tegorocznej gali MTV Movie Award. Oboje odebrali po trzy statuetki. Zresztą większość nagród trafiła w ręce młodych gwiazd kina, choć nie zabrakło wyróżnienia także dla... Meryl Streep.

 • Liam Hemswort źle wspomina pocałunki filmowe z Jennifer Lawrence!

  Romantyczne pocałunki, które widzimy na ekranie, podczas kręcenia filmu niekiedy mogą być bardzo uciążliwe dla aktorów. Przekonał się o tym jakiś czas temu były chłopak Miley Cyrus, Liam Hemsworth(...)... cuchnący oddech jego partnerki filmowej! "Ona jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i szczerze ją uwielbiam, ale na planie filmowym była nie do zniesienia. Przed każdym naszym pocałunkiem jadła...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Pocałunki na planie "Rancza"

  Patricia Kazadi i Piotr Ligienza. Ona siedzi na przystanku autobusowym. Płacze. On podchodzi do niej z bukietem czerwonych róż. Siada. Usta zbliżają się do ust. Jest! Długi namiętny pocałunek. Do takiej sceny dojdzie między Jagną Nowak i Fabianem Dudą w jednym z odcinków siódmej serii "Rancza".

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Tomasz Oświeciński wrócił do byłej żony: Przeżywamy najlepszy czas

  Tomasz Oświeciński (45 l.) w najnowszym wywiadzie wyjawił, że wrócił do byłej żony, z którą rozwiódł się dwa lata temu.

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • "M jak miłość": Szok! Paweł zagnie parol na żonę brata?

  Kindze prosto w oczy i stwierdzi, że - w przeciwieństwie do Piotrka (Marcin Mroczek) - nie trafił po prostu na kobietę swojego życia. - Wszystko, co najlepsze, zgarnął mój brat - wypali. - Nie...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

Wideo na temat: najlepsze pocałunki
 • Krzysztof Gojdź: Wali mnie to, co inni o mnie mówią

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Z jego usług korzystają celebryci, a i on powoli staje się jednym z nich, choćby za sprawą udziału w programie „Sekrety lekarzy”. Portale plotkarskie coraz częściej interesują się jego osobą, wytykają zamiłowanie do drogich samochodów i sugerują romans z Joanną Kurowską. On sam bez skrępowania pojawia się na salonach i zapewnia, że za nic ma sobie opinię innych. – Czytałem, faktycznie, że Joanna Kurowska...

Dyskusje na temat: najlepsze pocałunki