• Informacje na temat:

  najlepsze teksty wojewódzkiego

Artykuły na temat: najlepsze teksty wojewódzkiego
 • Siostry Godlewskie do Wojewódzkiego: Bananowy dziadek. Zrobimy mu lewatywkę, bo lubi

  Siostry Godlewskie postanowiły w dość prymitywny sposób odpowiedzieć na zaczepki Kuby Wojewódzkiego (55 l.).

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  ...dziewczyna miała w zespole "warunki szklarniowe" - Skakaliśmy wokół niej - twierdził. - Oddzielna garderoba, bo to kobieta, specjalne traktowanie, najlepsze hotelowe pokoje. I w którymś momencie poczuła, że(...) kolegów z zespołu. Coś się zmieniło 6 lat temu. W programie Kuby Wojewódzkiego Skawiński mówił: - Zakopaliśmy wojenne toporki i jesteśmy z Agą otwarci na przyszłość. Ale na słowach się kończyło. On...

 • "Mam talent": Wielki powrót Mateusza Guzowskiego

  Wyeliminowany z "X Factor" przez Czesława Mozila Mateusz Guzowski był bohaterem najnowszego odcinka programu "Mam talent" (4 października).

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • "Pogwizdać przy goleniu"

  pewnego czasu skład zespołu jest ustabilizowany i wygląda następująco: Robert "Robal" Matera (śpiew, gitara), Jacek Chrzanowski (bas), Krzysztof Grabowski (perkusja, teksty, obrazki). O nowej płycie, demokracji, programie Kuby Wojewódzkiego, współpracy z Kasią Nosowską oraz stosunku do muzyki metalowej. z perkusistą oraz autorem tekstów i grafiki Krzysztofem Grabowskim, rozmawiał Michał Boroń.

 • Agata Dziarmagowska: Kuba Wojewódzki przestrzegał mnie przed hejterami

  Kuba Wojewódzki był jak najbardziej za mną - mówi wokalistka Agata Dziarmagowska. Twierdzi, że podczas występów w programie "X Factor" czuła, że juror wspiera ją i rozumie jej sceniczną osobowość.

 • "X Factor" na żywo: Falstart

  Ociężale wystartował "X Factor" w wersji live. Potwierdziło się pierwsze wrażenie wielu komentujących - jurorzy niefortunnie wybrali finałowe trójki. Na tle przeciętnych występów doskonale wypadł Gienek Loska.