• Informacje na temat:

  najlepsze wieści

Artykuły na temat: najlepsze wieści
 • Niepokojące wieści o Henryku Gołębiewskim!

  Niepokojące wieści o Henryku Gołębiewskim –  niezapomnianym Poldku z serialu "Podróż za jeden uśmiech" sprzed wielu lat – dotarły do redakcji tygodnika.  "Aktor znowu zagląda do kieliszka. Jak usłyszeliśmy od jednego z dobrych znajomych Gołębiewskiego, w ostatnim czasie problem nasilił się i aktor powstrzymuje się od picia tylko wtedy, gdy pracuje na planie filmowym serialu 'Lombard. Życie pod...

 • Francuski pisarz znika bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło?

  W 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy - Michel Houellebecq - zaginął bez wieści. We wrześniu pisarz nie dotarł na serię zaplanowanych wcześniej spotkań z czytelnikami w Holandii i Belgii. Zarówno francuski wydawca Houellebecqa, jego agent oraz tłumacz, jak i współorganizatorzy trasy nie mieli pojęcia, co

 • Wróżka nie ma najlepszych wieści dla Jarosława Bieniuka i Martyny

  Jarosław Bieniuk (38 l.), partner nieżyjącej Anny Przybylskiej i ojciec trojga jej dzieci, znów spotyka się z kobietą, z którą rozstał się jesienią ub.r. Ale czy to potrwa długo? Wróżka opowiada o tym dla "Twojego Imperium".

 • Ensiferum: Album gotowy

  Finowie z Ensiferum zakończyli nagrania nowego albumu "One Man Army".

 • Wróżka nie ma najlepszych wieści dla Agnieszki Kaczorowskiej! "Ojciec dziecka ją zostawi"

  Słynna tarocistka znów przepowiada przyszłość polskim celebrytom. Tym razem pochyliła się nad losem Bożenki z "Klanu"!

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Wróżka nie ma dobrych wieści dla Siwiec!

  ...wieści.  "Związek pani Natalii wydaje się trudny, ma swoje ograniczenia. Widzę, że liczą na pozytywny szum medialny. Z kart jednak wynika, że ten związek nie przetrwa z powodu ciężkiego charakteru pana...

 • Gitarzysta Def Leppard wciąż walczy z rakiem

  Vivian Campbell, gitarzysta Def Leppard ogłosił, że robi sobie przerwę w koncertowaniu, by na dobre zwalczyć chorobę nowotworową.

 • "​M jak miłość": Niepokojące wieści z Francji. Joasia jest w kiepskim stanie...

  ...- Masz jakieś wieści od Joasi? - zapyta Marcin (Mikołaj Roznerski) Agnieszkę (Magdalena Walach), gdy przypadkowo spotka ją w klubie sportowym. Olszewska uzna, że hala pełna ludzi nie jest dobrym miejscem na rozmowę i zaprosi Chodakowskiego do siebie. - Po południu będę w domu, wpadnij - powie.

 • Agnieszka Odorowicz: Pięć polskich nominacji do Oscara na 10-lecie PISF-u

  - Polacy są przygotowani do kolejnego etapu kampanii promocyjnej dotyczącej filmów, które zdobyły nominacje do Oscarów - zapewniła dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Agnieszka Odorowicz. Jak podkreśliła, jest "dumna z polskich twórców i producentów".

Zdjęcia na temat: najlepsze wieści
Dyskusje na temat: najlepsze wieści