• Informacje na temat:

    najlepsze wyczucie

Artykuły na temat: najlepsze wyczucie
  • Agustin Egurrola ma kłopoty?

    Jest bardzo ambitny. Pragnął mieć najwięcej szkół tańca, być najlepszy. Teraz musi ograniczyć swoje plany.

  • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

    Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

  • Małgorzata Kożuchowska stworzy własną kolekcję?

    ...odważniejsze w poszukiwaniu swojego stylu, charakteru i osobowości. To jest świetne - zauważa gwiazda serialu "Rodzinka.pl", której wyczucie smaku i stylu doceniano, zanim zaczęła ubierać się u modnych i najdroższych projektantów w naszym kraju. - Najciekawsze jest to, że w rubrykach modowych z dawniejszych lat najlepsze recenzje zbierałam za sukienki, które potrafiłam szyć sobie na kolanie na dwie...

  • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

    18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

  • S.O.S. w Trójmieście

    To była pierwsza poważna próba stworzenia rodzimego serialu kryminalnego. Dziś "S.O.S.", poza popisem znakomitych aktorów, jest jeszcze jednym przykładem na to, że nawet nasi najlepsi twórcy nie radzili sobie z tym trudnym gatunkiem.

  • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

    Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

  • Jolanta Kwaśniewska w zimowym płaszczu z krótkim rękawkiem. Cena zwala z nóg!

    ...wszystkim intuicją i własnym wyczuciem, starając się wybierać ubrania dostosowane do swojej sylwetki, ale także dobre jakościowo. Choć Kwaśniewska od pewnego czasu nieco stroni mediów i rozgłosu, nadal ceni...

  • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

    Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

  • Janusz Józefowicz zachwycony córką Hanny Lis. Zrobi z niej gwiazdę?

    ..., Robert Janowski - lista jest długa. Niebawem może do niej dołączyć córka Hanny Lis. "Janusz dostrzegł jej lekkość ruchów i wyczucie rytmu. Jeszcze musi ją poobserwować, ale jeśli będzie robiła postępy...

  • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

    Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

Zdjęcia na temat: najlepsze wyczucie