• Informacje na temat:

  najlepsze wyczucie

Artykuły na temat: najlepsze wyczucie
 • Meghan Markle trwoni pieniądze na ciuchy! Wydała już fortunę!

  Meghan Markle (37 l.) odkąd pojawiła się na królewskim dworze, zasłynęła nie tylko ogromną ilością gaf, jakie popełnia, ale także doskonałym wyczuciem stylu. Niestety, ta druga umiejętność sporo kosztuje rodzinę królewską.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Meghan Markle oczarowała kreacją! Wszyscy patrzyli na jej brzuch!

  Meghan Markle (37 l.) jest kochana przez kobiety na całym świecie za swoje wyczucie stylu. Na królewski dwór wprowadziła powiew świeżości i nowoczesności w kwestii ubioru. Podczas oficjalnych wyjść za każdym razem potrafi zaskoczyć stylizacją, zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży. Na ostatniej gali, na której się pojawiła, zebrani nie mogli oderwać od niej oczu.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Agustin Egurrola ma kłopoty?

  Jest bardzo ambitny. Pragnął mieć najwięcej szkół tańca, być najlepszy. Teraz musi ograniczyć swoje plany.

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

 • Małgorzata Kożuchowska stworzy własną kolekcję?

  ...odważniejsze w poszukiwaniu swojego stylu, charakteru i osobowości. To jest świetne - zauważa gwiazda serialu "Rodzinka.pl", której wyczucie smaku i stylu doceniano, zanim zaczęła ubierać się u modnych i najdroższych projektantów w naszym kraju. - Najciekawsze jest to, że w rubrykach modowych z dawniejszych lat najlepsze recenzje zbierałam za sukienki, które potrafiłam szyć sobie na kolanie na dwie...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • S.O.S. w Trójmieście

  To była pierwsza poważna próba stworzenia rodzimego serialu kryminalnego. Dziś "S.O.S.", poza popisem znakomitych aktorów, jest jeszcze jednym przykładem na to, że nawet nasi najlepsi twórcy nie radzili sobie z tym trudnym gatunkiem.

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

Zdjęcia na temat: najlepsze wyczucie