• Informacje na temat:

  najlepsze występy

Artykuły na temat: najlepsze występy
 • "Alternatywy 4": ​Zofia Czerwińska nie ma o sobie jako aktorce najlepszego zdania...

  Zofia Czerwińska, czyli niezapomniana Balcerkowa z "Alternatywy 4" i pani Zosieńka z "Czterdziestolatka", nie znosi oglądać siebie na ekranie. - Rzadko jest dobrze - recenzuje swoje występy przed kamerą.

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

 • Wróżka nie ma najlepszych wieści dla Agnieszki Kaczorowskiej! "Ojciec dziecka ją zostawi"

  Jakiś czas temu sporo zamieszania zrobiła przepowiednia wróżki Anny Kempisty, która ujawniła szokującą przyszłość Agnieszce Szulim i jej miliarderowi. Teraz tarocistka zajęła się Agnieszką Kaczorowską, która rozpoczęła właśnie występy w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem u boku mało znanego celebryty, Nikodema Robickiego. Ponoć karty tarota wskazują, że 23-letnia tancerka...

 • Zobacz najlepsze występy Brit Awards 2015!

  Gala Brit Awards 2015 to nie tylko upadek Madonny, to także kilka wyjątkowo interesujących występów. Na scenie pojawili się m.in. Take That, Kanye West oraz Taylor Swift.

 • "Występy są dla mnie terapią"

  Amerykańska gwiazda pop Jennifer Hudson wyznała, że powrót do pracy po jej rodzinnej tragedii pomaga jej przezwyciężyć smutek.

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Ida Nowakowska: Jej tata to znany pisarz, Marek Nowakowski!

  Część widzów pamięta jej występy w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Zajęła wtedy 9. miejsce, co zmotywowało ją do ciężkiej pracy. Nie każdy jednak wie, że Ida Nowakowska (25 l.) jest córką znanego polskiego pisarza, Marka Nowakowskiego (†79 l.).

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • ...występy wypełniają po brzegi ogromne sale, a po koncertach ludzie godzinami czekają w kolejkach tylko po to, aby spojrzeć z bliska na diwę. Villas jest w tamtym okresie u szczytu swojej kariery. Jej(...). gościły ją najlepsze sceny świata - w Paryżu, Nowym Jorku, Las Vegas... Występowała ramię w ramię z Frankiem Sinatrą, Barbarą Streisand czy Earthą Kitt. Prawdopodobnie świat poznał się na Violetcie Villas...

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

Wideo na temat: najlepsze występy
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  decyzję i wybrałem się pod skrzydła według mnie najsolidniejszego, najlepszego producenta polskiego Tadeusza Lampki – mówi Michał Żebrowski. Aktorowi spodobał się fakt, że rola prof. Andrzeja Falkowicza jest bardzo dobrze napisana, dzięki czemu może się pokazać widzom z innej niż dotychczas strony oraz bawić się pracą na planie serialu. Występy w „Na dobre i na złe” traktuje niemal jak zawodowy

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...