• Informacje na temat:

  najlepsze zawody

Artykuły na temat: najlepsze zawody
 • Wietrzna pogoda na zawodach konnych w Cheltenham. Nie obyło się bez wpadki!

  Zawody konne w Cheltenham to nie tylko wyścigi konne, ale także - a dla części osób może przede wszystkim - pokaz mody. Na tę okazję Angielki, w tym wiele przedstawicielek show-biznesu, przywdziewają najlepsze i najbardziej oryginalne kreacje. Wiele pań ma także kapelusze. Podczas ostatnich zawodów kobiety musiały sporo się natrudzić, by swoje stylizacje zachować w idealnym stanie. A to wszystko...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Kamil Stoch najlepszy w konkursie w Zakopanem! Tak kibicowała mu żona, Ewa Bilan-Stoch

  Kamil Stoch (29 l.) wygrał konkurs Pucharu Świata w Zakopanem i stanął na najwyższym stopniu podium. Dzień wcześniej on i jego koledzy zajęli drugie miejsce w zawodach drużynowych. "To był dla nas wspaniały i piękny weekend" - oceniał skoczek. W sobotę i w niedzielę na Wielkiej Krokwi pojawiła się także jego żona, Ewa Bilan-Stoch. Gorąco kibicowała mężowi, a przy okazji zrobiła parę fotek. Jej widok z dużym aparatem w ręku nie dziwi, bowiem kobieta od lat profesjonalnie zajmuje się...

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Najlepsi pływacy wśród aktorów

  .... Trzykrotna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska otworzyła zawody i wręczyła medale zwycięzcom. Mistrzostwa poprowadziła dziennikarka Katarzyna Dowbor, a honorowym patronatem objęli Polski...

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • Rio 2016: Tomasz Kammel zachwycony. Yusra Mardini zdobyła jego serce

  Yusra Mardini (18 l.) występuje w barwach reprezentacji uchodźców na igrzyskach olimpijskich w Rio. Bardzo kibicuje jej Tomasz Kammel (45 l.), który nawet ogłosił, że… wygrała zawody.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • "Na Wspólnej": Dla Joanny Jabłczyńskiej leżenie na plaży to największa kara

  ...urlopach, ja pracuję. Dlatego staram się organizować sobie, jak to nazywam, wakacje improwizowane. Przykładem są zawody MTB Challenge, które ukończyłam w zeszłym tygodniu. Startuję również w zawodach triathlonowych. Zawody MTB Challenge - możesz wyjaśnić co to jest? - Od wielu lat jestem wierna rowerowi. MTB Challenge to taki sześciodniowy "maraton" po górach na rowerze, razem 260 km - ponad...

 • "Nasza klątwa": Niezwykle rzadka choroba

  W nocy z niedzieli na poniedziałek okaże się, czy polski dokument "Nasza klątwa" otrzyma statuetkę Oscara. Bohaterem obrazu jest syn reżysera, Leo Hueckel-Śliwiński, który choruje na klątwę Ondyny.

Zdjęcia na temat: najlepsze zawody