• Informacje na temat:

  najlepsze życzenia

Artykuły na temat: najlepsze życzenia
 • Andrzej Duda złożył życzenia aktorce filmu "Smoleńsk"

  Ewa Dałkowska, aktorka znana m.in. z roli Marii Kaczyńskiej w filmie "Smoleńsk", 10 kwietnia skończyła 70 lat. Życzenia złożył jej sam prezydent Duda. Gest ten nie spodobał się jednak części internautów, którzy nazwali prezydenta "kukiełką" i "długoPiSem".

 • Justin Bieber u Ellen DeGeneres: Robiłem rzeczy, które nie były najlepsze

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber konsekwentnie reperuje swój wizerunek, starając się przekonać wszystkich, że jest teraz "grzecznym chłopcem".

 • Marta Grycan składa córce życzenia na portalu społecznościowym!

  Marta Grycan (44 l.) przypomniała o sobie, publikując na Instagramie zdjęcie swojej córki i składając jej urodzinowe życzenia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • ...próbowali ukryć swoje uczucie przed światem, obecnie wręcz się nim obnoszą! Kiedy Vito Schnabel obchodził swoje 29. urodziny, Heidi Klum postanowiła złożyć mu życzenia na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z ukochanym, do którego dołączyła klasyczne "wszystkiego najlepszego". Nie obyło się także bez wyznania miłości! Powinna tak obonosić się ze swoim uczuciem?

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Robert Lewandowski składa żonie życzenia na Facebooku!

  ...przyjemnościami lub żalą się na otaczającą rzeczywistość. Robert Lewandowski wykorzystał portal społecznościowy, by... złożyć życzenia swojej żonie! Piłkarz, który przebywa na zgrupowaniu, zapewne zrobił to także telefonicznie, jednak nie omieszkał także powinszować jej w internecie. Na swoim fanpage’u zamieścił wpis, w którym życzy ukochanej wszystkiego najlepszego. Opublikował również zdjęcie...

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Najlepsze życzenia

  Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

Zdjęcia na temat: najlepsze życzenia
Dyskusje na temat: najlepsze życzenia