• Informacje na temat:

  najlepszy film 2007

Artykuły na temat: najlepszy film 2007
 • Pan Jacek urodził się 15 sierpnia 1956r. w Bielsko-Białej. aktor filmowy, zadebiutował w 1979 r. rolą Sławka Tietza w filmie telewizyjnym Juliusza Machulskiego Bezpośrednie połączenie . Z Polski(...) Ogólnokształcącego im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi oraz PWSFTviT w Łodzi. Ma dwoje dzieci: córka Clementine Coco (ur. 2001),syn Quincy (ur. 2007). Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności...

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której - jak mówi - przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej

 • Uczyłem się od najlepszych

  ...razem nie dostał się do łódzkiej filmówki, zapewne bym z niej zrezygnował. Zresztą po pierwszym roku studiów byłem nimi tak znudzony, że zastanawiałem się, czy ich nie rzucić. Na szczęście miałem(...) propozycje, ale także o współpracowników. - Od samego początku mojej przygody z filmem i teatrem miałem się od kogo uczyć, podpatrywać grę lepszych od siebie. Jeszcze na studiach zagrałem główną rolę...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Mija 5 lat od premiery "Odwróconych"

  Kiedy dokładnie 5 lat temu - 16 marca 2007 roku - wyemitowany został pierwszy odcinek "Odwróconych", nikt nie przypuszczał, że grający w tym serialu pruszkowskiego gangstera Robert Więckiewicz stanie się dzięki roli "Blachy" jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów i zagra w filmie nominowanym do Oscara.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Michał Juszczakiewicz - prowadził "Od przedszkola do Opola". Tak wygląda dzisiaj!

  ...​Gdy w 1984 r. Michał Juszczakiewicz (55 l.) odbierał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego aktora młodego pokolenia, miał już na koncie role w kilkunastu filmach, ale wierzył, że wielka kariera dopiero przed nim. Największą sławę zdobył jednak jako gospodarz telewizyjnego programu dla dzieci.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • "Chirurdzy": Premiera 12. sezonu serialu na FOX

  ..."Grey’s Anatomy: Chirurdzy" to obecnie jeden z najlepszych i najdłużej emitowanych seriali. 12. sezon serialu zawita 13 stycznia na antenę polskiego FOX-a.

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.