• Informacje na temat:

  najlepszy film roku

Artykuły na temat: najlepszy film roku
 • Serialowa wersja filmu "Mój chłopak się żeni"?

  Ron Bass, scenarzysta filmu "Mój chłopak się żeni" z 1997 roku, przygotuje kontynuację produkcji dla stacji ABC.

 • "Ida" w 10-tce najlepszych filmów 2014 w rankingu "Sight & Sound"

  Polski kandydat do Oscara - "Ida" Pawła Pawlikowskiego - znalazła się w gronie 10 najlepszych filmów 2014 roku w rankingu opiniotwórczego brytyjskiego pisma "Sight & Sound".

 • "Belfer", "Artyści" i "Ranczo" walczą o Orła 2017 w kategorii Najlepszy Serial Fabularny!

  ..."Belfer", "Artyści" i 10. seria "Rancza" - oto trzy produkcje telewizyjne, które - zdaniem członków Polskiej Akademii Filmowej - zasłużyły na nominacje do Orłów 2017 w kategorii Najlepszy Serial Filmowy. Zwycięzcę poznamy 20 marca.

 • "Ida" Europejskim Filmem Roku?

  W Sewilli ogłoszono nominacje do 27. Europejskich Nagród Filmowych. Polska "Ida" jest jednym z faworytów tegorocznej edycji.

 • ..."Hałas", nową fryzurę zaprezentowała w zaprzyjaźnionym "Dzień dobry TVN". Myślicie, że jest aż tak źle? Z kolei Olga Bołądź zgoliła włosy niemal na łyso do roli w filmie "Służby specjalne". Rozpoczęła również intensywne treningi na siłowni! W minionym roku głośno było o metamorfozie Michała Witkowskiego. Pisarz postanowił zostać kolorowym ptakiem i szare sweterki upchnął głęboko w szafie! Od...

 • Główna nagroda Prowincjonaliów dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został uhonorowany główną nagrodą dla najlepszego filmu fabularnego na zakończonym w nocy z soboty na niedzielę we Wrześni (Wielkopolskie) Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia.

 • Najlepsze wcielenia Wojciecha Zielińskiego

  ...dokonania zawodowe? Aktor swoją przygodę z filmem rozpoczął w 2003 roku rolą Wojtka w filmie "Dotknij mnie", jednak nie była to jego najbardziej znacząca kreacja aktorska. Dużo większą popularność(...) poczekać do 2010 roku. Właśnie wtedy na ekrany weszły dwa filmy z jego udziałem, za które został doceniony. Mowa o "Chrzcie" oraz "Huśtawce". W pierwszym wcielił się w rolę głównego bohatera...

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • "Belfer" nagrodzony Orłem i okrzyknięty mianem Serialu Roku!

  ..."Belfer" to trzeci w historii Polskich Nagród Filmowych serial nagrodzony Orłem - polskim odpowiednikiem amerykańskiego Oscara i francuskiego Cezara. Twórcy 10-odcinkowej produkcji Canal+ odebrali statuetkę podczas uroczystej Gali Orłów, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w jednym ze stołecznych teatrów.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

Zdjęcia na temat: najlepszy film roku
Wideo na temat: najlepszy film roku
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Putkiewiczowi za najlepszy dźwięk w filmie „Powstanie Warszawskie”. Nie jest też pewna, czy w przyszłym roku sama ma szanse na odebranie nagrody. – Każdy film to ryzyko, które podejmujemy, biorąc w nim(...)Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  w filmie „Dziewczyna z szafy”, nagrodę Orła za najlepszą drugoplanową rolę męską w filmie „Bogowie” oraz nagrodę Osobowość Roku 2016 magazynu „Osobowości i sukcesy”. Aktor nie powiedział jednak jeszcze(...)Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach

 • Najlepsze seriale 2011 roku!

  American Film Institute ogłosił listę najlepszych filmów i seriali mijającego roku. W odcinkowym gronie znalazły się serie: "Breaking Bad", "Boardwalk Empire" ("Zakazane imperium"), "Curb Your(...) (seriale są w drugiej połowie filmiku) i napiszcie nam, które z tych tytułów oglądacie lub zamierzacie oglądać.

Dyskusje na temat: najlepszy film roku
 • Re: Zofia Wichłacz urodziła się w 1995 roku,...

  no tak.jak zwykle..ktoś jest najlepszy i utalentowany poprzez więzy rodzinne,,haha,ja nie znam tej młodej damy w ogóle...o szczycie aktorskim można mówic wówczas,gdy ktoś ma bogaty dorobek wieloletni już...a nie poprzez jeden film czy serial...o czym wy tu piszecie,pozdrawiam i życzę wszystkim w Nowym Roku zdrowia i utalentowanych dzieci haha....:):):)

 • Re: Czytelnicy nadesłali: Prysł czar trzech par

  Czy Polsat zepsuł swój najlepszy serial? Jak można zepsuć coś czego za chwile nie będzie. Chyba się w tyłku Polsatowi przewróciło od zachłanności do kasy! Koniec to powinno być tej stacji która co roku emituje ten sam film a co może tak nie jest?To obejrzyjcie sobie np. w Święta Bożego Narodzenia- Kevina Sam w domu i wł. PoLsAt 5 lat póżniej z pewnością obejrzycie to samo ha ha..porażka Proszę