• Informacje na temat:

  najlepszy hit zagraniczny

Artykuły na temat: najlepszy hit zagraniczny
 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  Sprawdź, czego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Tylko u nas znajdziesz dokładny przewodnik po zagranicznych serialach emitowanych przez polskie stacje. Dowiesz się też, jakie seriale wracają na ekrany za Oceanem!

 • Wybieramy najlepszą zagraniczną płytę 2014 roku!

  Zobaczcie, które albumy najbardziej zachwyciły naszych ekspertów.

 • "Wspaniałe stulecie": Co dalej? Serial o sułtance Kösem

  We wtorek TVP1 wyemitowała ostatni odcinek "Wspaniałego stulecia", który okazał się jednym z największych serialowych hitów. Każdy odcinek oglądało ok. 2,30 mln widzów.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • “Druga szansa”: Ten serial został napisany specjalnie dla Małgorzaty Kożuchowskiej!

  Producentką "Drugiej szansy“ jest Dorota Kośmicka-Gacke, najlepsza w Polsce specjalistka od przenoszenia na ekran zagranicznych formatów. To ona była matką sukcesów takich serialowych hitów jak(...) jeszcze produkuje hitowe seriale. Wszystko, czego się dotknie, zamienia w sukces. Niestety, w dniu 40. urodzin dobra karta odwróci się od pięknej agentki. Nagle, zupełnie nieoczekiwanie, w wyniku...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Rozdano Eska Music Awards

  Oceana, zwyciężczyni w kategorii Zagraniczny Hit Roku. Wokalistka przekonała się, że w Polsce nie ma nic za darmo: po otrzymaniu nagrody ciemnoskóra piękność musiała zaśpiewać swój wielki hit "Cry(...) pokazała też swoje inne oblicze... Najlepszym zespołem rockowym została kapela White Lies. Nagrodę wręczył im sam Nergal, który nie przepuścił tej okazji i dał soczystego buziaka swojej narzeczonej...

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • Pomponik w pigułce!

  ...zapomniał o całkiem przyziemnej rzeczy - zapięciu rozporka! Teraz jego fotki są hitem sieci! Czytaj dalej na następnej stronie W tym tygodniu sporo zamieszania wywołał wywiad, jakiego udzielił...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.