• Informacje na temat:

  najmłodsza modelka świata

Artykuły na temat: najmłodsza modelka świata
 • Supermodelki zachwycone macierzyństwem

  ...z najlepiej rozpoznawalnych modelek świata. Nazwa tej gwardii pochodzi od kultowej marki bieliźniarskiej Victoria's Secret i faktu, że podczas pokazu mody przyczepia ona niektórym ze swoich modelek...

 • Zygmunt Chajzer krytykuje gwiazdy za sprzedawanie prywatności!

  ...pokazywać się publicznie ani udzielać wywiadów. Najmłodsza córka Weronika też woli być anonimowa, choć to piękna dziewczyna i z powodzeniem mogłaby wybrać karierę modelki. Skończyła jednak zarządzanie(...) u was w rodzinie wziął taki showman, jak Filip Chajzer, pana bardzo popularny syn?   Dzieci pod względem charakteru zawsze są inne. Filip od dziecka był otwarty, energiczny, zbuntowany i ciekawy świata...

 • Agnieszka Maciąg: Smak miłości

  "Smak miłości" - to trzecia książka Agnieszki Maciąg poświęcona gotowaniu. Dla autorki ma znaczenie wyjątkowe, bo jak mówi, zaczęła ją tworzyć, gdy przyszyła na świat jej córka Helenka. Modelka opowiada nam o życiu rodzinnym przy kuchennym stole.

 • Dakota Fanning już dorosła

  Dakota Fanning, mimo że ma dopiero 19 lat, jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Nazywana "złotym dzieckiem kina" ma ugruntowaną pozycję w Hollywood, a dorastanie wcale nie oznacza dla niej końca kariery. Wręcz przeciwnie.

 • Moje życie jest słodkie

  Sting na początku października ukończył 58 lat, co uczcił powrotem do aktywnej działalności z kilkoma niespodziankami. Po pierwsze, zapuścił brodę, po drugie - nagrał dość dziwny album, poświęcony... zimie.

Wideo na temat: najmłodsza modelka świata
 • Oto najładniejsza 8-latka na świecie!

  8-letnia Rosjanka Kristina Pimenova została jedną z najmłodszych modelek świata. Dziewczynka miała zaledwie 4 lata, gdy po raz pierwszy wystąpiła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziś na swoim koncie ma już udział w kampaniach Benettona oraz Roberto Cavalliego. Pojawiła się również na okładce prestiżowego "Vogue Bambini".

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.