• Informacje na temat:

  najmłodszy brat

Artykuły na temat: najmłodszy brat
 • Joanna Brodzik uratowała bratu życie! "W ostatniej chwili złapałam go za szeleczki"

  Na co dzień dzielą ich setki kilometrów, ale Joanna Brodzik (42) i jej młodszy brat zawsze są blisko siebie.

 • Stefano Terrazzino ma brata piłkarza

  Stefano Terrazzino przyznaje, że jest dumny z osiągnięć brata i gdy tylko może, dopinguje go osobiście podczas meczu. - Ma talent i pasję - twierdzi Stefano. 23-letni Marco, najmłodszy z braci Terrazzino, gra na pozycji napastnika w niemieckiej Bundeslidze.

 • Zakochani bracia Boscy

  ...to amatorskie chwile i pierwsze kroki. Ważne, że wspólne, ważne, że razem i zawsze na wesoło. Eksplozja uczuć na wiosnę Wiosną u Boskich nastąpi też eksplozja uczuć. Najmłodszy Kacperek oficjalnie...

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Jan Kliment wdzięczny przyjaciółkom za wsparcie!

  Tragedia brata Jana Klimenta poruszyła serca gwiazd, które zadeklarowały pomoc.

 • Pectus świętuje 10-lecie z nową płytą "Kobiety"

  We wrześniu ukaże się nagrany z 10 polskimi wokalistkami album "Kobiety", którym grupa Pectus zamierza uczcić 10-lecie swojego istnienia.

 • Jan Kliment płacze na wizji! Opowiedział o swoim sparaliżowanym bracie!

  Czeski tancerz bardzo chciał zwyciężyć w "Tańcu z gwiazdami", by pomóc częściowo sparaliżowanemu po wypadku bratu. Wcale nie chodziło o pieniądze!

 • Nie żyje Marcia Strassman

  Amerykańska aktorka Marcia Strassman, znana m.in. z roli Margie Cutler w serialu "M*A*S*H", zmarła 25 października na raka piersi. Miała 66 lat.

 • Książę William zaręczy się przed swoim bratem?

  William i Harry od najmłodszych lat znajdowali się celowniku paparazzich i dziennikarzy. Niemal każda informacja o ich życiu spotykała się z olbrzymim zainteresowaniem. Gdy dorośli (obecnie mają 28(...) prawdopodobne jest, że do końca 2010 r. zaręczy się książę William (kurs 2.00). Szansa, że jego młodszy brat ustatkuje się jako pierwszy jest znacznie mniejsza: kurs wynosi bowiem 9.00. Jednak najbardziej...

 • Francuski film "La Tete haute" otworzy festiwal w Cannes

  Pokaz filmu "La Tete haute" w reżyserii Emmanuelle Bercot zainauguruje 13 maja 68. edycję festiwalu filmowego w Cannes. Po raz pierwszy w historii imprezy reżyserem filmu otwarcia będzie kobieta.

Zdjęcia na temat: najmłodszy brat
Wideo na temat: najmłodszy brat
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...