• Informacje na temat:

  najmłodszy polski milioner

Artykuły na temat: najmłodszy polski milioner
 • Tak żyje najmłodszy polski milioner!

  Kamil Cebulski (26 l.) nie pławi się w luksusie i bliżej mu do zwykłego śmiertelnika niż gwiazdy Hollywood. Jak mówi, "życie milionera wygląda tak samo, jak życie zwykłego człowieka".

 • Piotr K. wydał oświadczenie! "Przepraszam Polskę, przepraszam Polaków"

  Nazywany "najmłodszym polskim milionerem" Piotr Kaszubski po raz pierwszy zabrał głos w sprawie afery związanej z licznymi oszustwami. Na filmie opublikowanym w sieci 23-latek przeprasza za niedociągnięcia prawne i biznesy, które - jak twierdzi - były na granicy prawa.

 • Piotr Kaszubski o Lisie: Zostawił Rusin dla Hani! Brzydzę się

  Piotr Kaszubski (21 l.), samozwańczy "najmłodszy polski milioner", zaatakował w sieci Tomasza Lisa. O co chodzi?

 • Piotr Kaszubski poszukiwany listem gończym! Policja prosi o pomoc!

  Można powiedzieć, że Piotr Kaszubski był cudownym dzieckiem szczęścia. Okrzyknięto go nawet "najmłodszym polskim milionerem". Jednak pasmo sukcesów zostało przerwane, a nad Kaszubskim zebrały się(...) klientów. Chodziło m.in. o "cudowną" pastę wybielającą zęby. Po dalszych szczegółowych kontrolach okazało się, że "najmłodszy milioner w Polsce" ma na swoim sumieniu jeszcze więcej grzechów. Teraz...

 • ...21-letni "najmłodszy polski milioner" i właściciel kliniki medycyny estetycznej twierdzi, że w polskim show-biznesie trudno o prawdziwą miłość, gdyż paniom chodzi głównie o kasę! "Dziewczyny wysyłają mi zdjęcia swoich wagin na Facebooku. To jest przerażające. Największym afrodyzjakiem dla kobiet, niestety, wydają się dziś pieniądze i popularność" - mówi Piotrek w programie "Szyderczy Hałas...

 • Powrót do kin

  W ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku przybytki X Muzy odwiedziło w Polsce ponad 12 mln widzów. W poprzednich latach taką frekwencję notowano dopiero po upływie półrocza. Tylko czy to wyraźne ożywienie rynku kinowego jest dziełem przypadku, czy zaczyna stały trend w naszej kulturze? - zastanawia się w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?

Wideo na temat: najmłodszy polski milioner
 • Piotr K. nadal lansuje się na salonach!

  Piotr K. chciał być postrzegany jako "najmłodszy polski milioner", biznesmen nowej generacji, który zrobił zawrotną karierę. Jednak chłopakowi zostały postawione zarzuty prokuratorskie, a jego byli współpracownicy nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Mimo kolejnych oskarżeń wpływających do prokuratury, Piotr K. nadal pojawia się na celebryckich eventach. Po tym, jak zaatakował dziennikarkę stacji