• Informacje na temat:

  najmłodszy uczestnik

Artykuły na temat: najmłodszy uczestnik
 • Najmłodszy uczestnik Wielkiego Testu Piłkarskiego

  Dziś wieczorem, punktualnie o godzinie 20.20 rozpocznie się Wielki Test Piłkarski zorganizowany przez TVP 1. Zmierzą się w nim znani i popularni artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy, którzy będą musieli odpowiedzieć na 24 pytania dotyczące piłki nożnej. Maciej Musiał będzie najmłodszym uczestnikiem testu. Obok niego w ławkach zarezerwowanych dla drużyny artystów zasiądą również m.in. Ewa...

 • Tak wyglądali w dzieciństwie uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"

  Ona - od najmłodszych lat kochała taniec. Jego od zawsze rozpierała energia. Dziś możemy oglądać ich w "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". O kim mowa?

 • ...sernik i tort - dodaje Anna. Czytaj dalej na następnej stronie... Z kolei Rafał Kowal (27), najmłodszy uczestnik drugiej edycji programu, wspólnie ze swoją wybranką Justyną zdecydował, że...

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • "Taniec z gwiazdami": Jan Mela kolejnym uczestnikiem!

  ...niemożliwe - został najmłodszym zdobywcą obu biegunów w ciągu roku. Był na Kilimandżaro i Elbrusie. Po "Tańcu z gwiazdami" chce się jednak wycofać ze "świata zdobywców". - Odczuwam potrzebę...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • "Rolnik szuka żony 2": Rafał Kowal jest zakochany! Chce, żeby fanki dały mu spokój

  Rafał Kowal, najmłodszy uczestnik 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku i nie szuka już miłości. Niestety, jego adoratorki nie potrafią tego zrozumieć. Rafał postanowił wystosować do nich apel na Facebooku.

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

 • "M jak miłość": Serialowcy odcisnęli dłonie na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...89-letni Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak z „M jak miłość”, był najstarszym, a 30-letni Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z „Na Wspólnej”, najmłodszym uczestnikiem tegorocznej Gali Odciśnięcia Dłoni na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

Zdjęcia na temat: najmłodszy uczestnik
Wideo na temat: najmłodszy uczestnik
 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Królestwo zwierząt

  Witajcie w półświatku Melbourne, gdzie rośnie napięcie pomiędzy niebezpiecznymi przestępcami i równie niebezpieczną policją. To, co rozgrywa się na ulicach miasta to prawdziwy Dziki Zachód. Uzbrojony złodziej Pope Cody (Ben Mendelshon) ukrywa się, uciekając przed polującym na niego gangiem detektywów renegatów. Jego partner w interesach i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown (Joel Edgerton) chce się wycofać z gry, stwierdzając, że dni ich przestępczości starej daty bezpowrotnie się...

 • Listonosz Pat i wielki świat

  Film inspirowany jest popularnym serialem dla najmłodszych. Sympatyczny listonosz Pat będzie miał ręce pełne roboty i to wcale nie z powodu przesyłek, które musi dostarczyć. W miasteczku pojawi się zmechanizowana wersja jego samego. Niestety Pat-robot nie jest tak przyjaźnie nastawiony do świata jak Pat-człowiek. A kiedy robotów pojawi się więcej, harmonia zostanie zachwiana.

Dyskusje na temat: najmłodszy uczestnik