• Informacje na temat:

  najmniejsza kobieta świata

Artykuły na temat: najmniejsza kobieta świata
 • "Szpital": Mistrzyni świata trafia na SOR!

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata mieszanych sztuk walki trafiła do „Szpitala”. Na szczęście jej wizyta na oddziale ratunkowym to nie efekt kłopotów zdrowotnych, ale aktorski debiut! Joannę Jędrzejczyk w nowej roli będzie można obejrzeć na antenie TVN już 29 września. W specjalnym odcinku serialu widzowie zobaczą także słynne rękawice, pochodzące z legendarnej, zwycięskiej walki Joanny...

 • "Taxi Teheran" : Przejażdżka obowiązkowa

  Trzeźwa ocena filmu Jafara Panahiego nastarcza problemów nie tylko dlatego, że twórca kręci swoje filmy nielegalnie (został skazany na 20 lat zakazu wykonywania zawodu). Problemem jest też to, że chociaż "Taxi" jest bogaty poznawczo, nie wnosi wiele nowego do sposobu opowiadania, który reżyser skrupulatnie rozwijał w filmach przed wyrokiem.

 • Weronika Książkiewicz pokazała wychudzone ciało! Tak szczupła nie była jeszcze nigdy!

  ..."Furiozy" i zjem wszystkie możliwe węglowodany świata w nieprzyzwoitej każdej ilości" - napisała Weronika.  A wam jak się podoba metamorfoza gwiazdy?  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • Mija 12 lat od śmierci Krystyny Feldman

  Mija właśnie 12 lat od śmierci wspaniałej, polskiej aktorki Krystyny Feldman. Artystka odeszła 24 stycznia 2007 roku w swoim mieszkaniu w Poznaniu. Znana była z wielu ról, między innymi babki Rozalii Kiepskiej ze "Świata według Kiepskich" i malarza Nikifora z filmu "Mój Nikifor".

 • Najmniejsza kobieta świata w serialu "American Horror Story"

  Jyoti Amge, najmniejsza kobieta świata według "Księgi Rekordów Guinnessa", dołączyła do ekipy nowego sezonu serialu "American Horror Story".

 • Aleksander Domogarow: Rosyjski Marlon Brando

  Przyznał kiedyś, że kolor oczu zmienia mu się, w zależności od nastroju. Kocha książki, śpiewa i tańczy, lecz serce oddał scenie. Bo - niestety, kobieta z nim żadna nie wytrzymała...

 • "Yves Saint Laurent" : Symulacja geniuszu

  [Reżyser] Jalil Lespert zadbał o najdrobniejsze szczegóły, ale zapomniał o scenariuszu. Biografia Yves Saint Laurenta w jego wykonaniu to bardzo naiwna historyjka o miłości dwojga ludzi, którzy od czasu do czasu marzą o rozstaniu, przeżywają załamania nerwowe i pławią się w morzu pieniędzy - o francuskiej produkcji "Yves Saint Laurent" pisze Joanna Ostrowska.

 • Odporny na pokusy

  ..., sukces w ogóle go nie zmienił. Wciąż jest tym samym, co przed laty, życzliwym i sympatycznym, skromnym i miłym człowiekiem. - W moim zawodzie odrobina rozsądku, dystansu do siebie samego i do świata(...) ponieść emocjom, dostanie zawrotu głowy i uwierzy, że jest mistrzem świata. Nie jestem w sobie zakochany! Lubię się, ale nie ma w tym cienia narcyzmu. Podoba mi się to, kim jestem. Kiedyś chciałem być...

 • "American Horror Story": Co zobaczymy w 4. sezonie?

  ...również gościnnych występów m.in. Wesa Bentleya, Patti LaBelle, oraz Jyoti Amge  znanej jako "Najmniejsza Kobieta Świata".