• Informacje na temat:

  najnowsze fryzury

Artykuły na temat: najnowsze fryzury
 • Martyna Wojciechowska odniosła się do swojej nowej fryzury! Pokazała nowe zdjęcie!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wywołała prawdziwa burzę, publikując najnowsze zdjęcie w krótkich włosach. Fani w komentarzach lamentowali, a gwiazda postanowiła się do tego odnieść.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę. Jest lepiej?

  ...pomieszczeń to jej pasja.  Dziennikarka dzieli czas pomiędzy pracę, życie rodzinne i wychowywanie córeczki, która urodziła się kilka miesięcy temu.  To nie koniec zmian u Szelągowskiej! Te najnowsze...

 • Zobacz nowy image Kasi Klich!

 • Robert Lewandowski z nową fryzurą. Wygląda lepiej?

  Robert Lewandowski (29 l.) podczas treningów całkowicie poświęca się przygotowaniom do meczów na mistrzostwach świata w Rosji. Także wolne chwile wykorzystuje na sto procent. Ostatnio zdecydował się zaskoczyć wszystkich i... zmienił fryzurę! Ciekawe, co na to jego żona?

 • Nowa fryzura Justina Biebera. Fanki zawiedzione!

  Najnowsze uczesanie nastoletniego gwiazdora pop Justina Biebera wywołało lawinę negatywnych komentarzy fanek kanadyjskiego piosenkarza.

 • Magda Gessler zaskoczyła fryzurą! "Dredy i bałagan na głowie"

  Gwiazda TVN zakończyła nagrania do kolejnych "Kuchennych rewolucji" i wyjechała na kolejne wakacje. Magda świetnie się bawi w towarzystwie przystojnych tubylców, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić.  Najnowsze zdjęcie jednak znów wprawiło fanów w osłupienie. Gessler kolejny raz pokazała się bez burzy loków.  Jakiś czas temu jej fryzura również wywołała spore poruszenie. Złośliwi...

 • Nowa płyta i nowa fryzura Justyny Steczkowskiej.

 • Doda zmieniła fryzurę! Fani komentują: „Podobna do Ani Przybylskiej”!

  Piosenkarka przyzwyczaiła wszystkich do dokonywania częstych zmian w swoim wyglądzie.  Mimo że od wielu lat wierna jest długim blond włosom, każda zmiana jej fryzury jest szeroko komentowana.  Artystka postanowiła zrobić sobie grzywkę i wrócić do swojego naturalnego koloru włosów.  Piosenkarka w ostatnich latach przeszła wewnętrzną metamorfozę i od tego czasu stawia na zdrowie i naturalność, stąd...

 • Sia postawiła wszystko na jedną... fryzurę

  Choć właśnie odnosi największe sukcesy w karierze, 38-letnia australijska wokalistka Sia uparcie nie pokazuje swojej twarzy.

Zdjęcia na temat: najnowsze fryzury