• Informacje na temat:

  najnowsze odcinki pierwszej miłości

Artykuły na temat: najnowsze odcinki pierwszej miłości
 • Ula Dębska wraca do "Pierwszej miłości"!

  W najbliższym odcinku serialu "Pierwsza miłość" ponownie pojawi się Ula Dębska. Sabina, postać w którą wciela się aktorka, wróci do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...zamieszanie w domu. Najbliżsi Kuby zastanawiają się, jak ugościć nastolatkę. Kacper informuje o swoich planach - zamierza pojechać samotnie w Bieszczady. Pełni obaw rodzice nie aprobują najnowszego pomysłu chłopaka. Cena miłości odc.56-59 Nazan wyjawia bratu, że poślubiła Borę. Niebawem w życiu młodych małżonków pojawia się pierwszy kryzys. Beszir, wpływowy handlarz narkotyków, domaga się...

 • Filmy pod choinkę

  Jeszcze nie wiesz, co podarować najbliższym pod choinkę? A może film albo serial na płycie DVD lub Blu-ray? Podpowiadamy, co może sprawić radość tym małym i tym trochę większym.

 • "Grey’s Anatomy: Chirurdzy": Najnowszy sezon na FOX

  W najnowszej odsłonie nadal będziemy obserwować życie Meredith Grey (Ellen Pompeo) i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o kulisach przypadków medycznych, lecz także o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani życie codzienne nie mogą być...

 • "Pierwsza miłość": Marysia postanowi przyznać się do zabójstwa

  W najnowszych odcinkach "Pierwszej miłości" dowiemy się m.in. jak potoczą się losy Kaliny i Krystiana, który w ostatniej chwili wbiegł do kościoła, aby przerwać ślub ukochanej z Witkiem. Będziemy również świadkami problemów Marysi, która po tragicznym wypadku postanowi przyznać się do winy.

 • "Pierwsza miłość": Co czeka bohaterów po wakacjach?

  Scenarzyści "Pierwsze miłości" planują nowe, ekscytujące wątki. Co czeka bohaterów serialu w najnowszych odcinkach?

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Agata i Jacek z pierwszej edycji są razem?!

  Agata (23 l.) i Maciej (28 l.) z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3" podjęli decyzję o rozwodzie. Okazuje się jednak, że udział w show mógł być dla kobiety przepustką do odnalezienia miłości. Czyżby związała się z jednym z uczestników pierwszej edycji programu?

 • "Pierwsza miłość": Niemoralna propozycja

  Fani "Pierwszej miłości" nie będą zawiedzeni. Nowy sezon obfituje w wiele smakowitych zwrotów akcji. Sprawdźcie!

 • Julia Kamińska w serialu "Pierwsza miłość"!

  Wraz z Piotrem Jaskiem współtworzy najnowsze losy bohaterów serialu. To nie pierwsza przygoda Julii jako scenarzystki, jednak pierwsze tak duże przedsięwzięcie. Próbowała już swoich sił jako scenarzystka m.in. przy kilku odcinkach "BrzydUli". Jak poradzi sobie tym razem? Jedno jest pewne, najnowszy sezonu "Pierwszej miłości" zapowiada się emocjonująco jak nigdy dotąd. Jesienią nie zabraknie...

Wideo na temat: najnowsze odcinki pierwszej miłości