• Informacje na temat:

  najnowsze wiadomości o gwiazdach

Artykuły na temat: najnowsze wiadomości o gwiazdach
 • "M jak miłość": Gwiazdy serialu zdradzają sekrety!

  ...? "Kolejny raz otrzymuję dużo wiadomości o moim rzekomym powrocie do serialu"M jak miłość". Zawsze będzie mi niezmiernie bliski i wszyscy jego twórcy, dziękuję za wiele ciepłych słów skierowanych w moim...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...się sporo wstydu. Po przegranym finale zapadła się pod ziemię... "Przestała odbierać telefon, nie odpowiada na wiadomości. Mąż poprosił, żeby dać jej teraz trochę czasu" - zdradził "Faktowi" jej znajomy...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Serialowe gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej

  Natalia pokazała swoje najnowsze stroje. Na wybiegu zaprezentowały je nie tylko modelki, ale też popularne i lubiane aktorki. Obok Darii Widawskiej i Anny Czartoryskiej w sukienkach Jaroszewskiej wystąpiły(...), czyli Ewę Nowak z "Na Wspólnej" i Tomasza Kromera z "Wiadomości z drugiej ręki", Klaudię Halejcio, czyli Marysię Podhorecką z "Rezydencji", i Annę Wendzikowską, czyli Monikę Ochman z "M jak miłość...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Małgorzata Rozenek zaprasza Kaczoruk do 2. edycji "Projekt Lady"

  Konflikt na linii Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i Renata Kaczoruk (30 l.) wciąż trwa. Tym razem do ataku przystąpiła Małgonia.

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: Zaskakująca decyzja przed porodem!

  Małgorzata Rozenek (wiek wyłącznie do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (43 l.) pragną wybudować dom za miastem, w którym zamieszkają z synami celebrytki i wspólnym dzieckiem.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.