• Informacje na temat:

  najnowszy klip dody

Artykuły na temat: najnowszy klip dody
 • Doda weźmie ślub na Teneryfie?!

  Doda zapowiada, że szykuje prawdziwy muzyczny hit wakacji. Klip do jej najnowszego przeboju powstaje... na Teneryfie.  Ma być morze, palmy i mnóstwo słońca. W podróży piosenkarce towarzyszy jej ukochany, Emil Haidar (34 l.).  Teneryfa to nie przypadkowy wybór, bo właśnie tam swój dom ma jej partner. Jak donosi dziennik "Fakt", Dodzie tak spodobały się te okolice, że zapragnęła zorganizować swój...

 • Powstają "Rany" Dody

  W czwartek, 29 stycznia, realizowane są zdjęcia do najnowszego teledysku Dody.

 • Tatiana Okupnik pobiła Dodę!

  Klip Dody do piosenki "Bad girls" nie jest już najdroższym w historii polskiej fonografii. Skandalistkę przebiła Tatiana Okupnik i jej diamentowa pajęczyna...

 • Karolina Korwin-Piotrowska kpi z Dody

  "Jaki teledysk nagra Doda (...) kiedy jej sponsorem będzie producent kosiarek do trawy albo betoniarek?" - pyta na łamach "Wprost" Karolina Korwin-Piotrowska.

 • Sara May zachwycona teledyskiem Dody

  Kasia Szczołek przełamała się i opublikowała na swoim blogu pean na cześć najnowszego teledysku Rabczewskiej . Określiła go "najlepszym polskim klipem".

 • DoriFi zaprasza: Obowiązują ciuchy imprezowe!

  "Kto ma ochotę trochę "poprzeć na szkiełko" i wesoło się pobawić - niech wpada!" - debiutująca wokalistka DoriFi zaprasza na plan swojego klipu do piosenki "A ja tak lubię lalalato".

 • Doda: Kręciłam w kostnicy

  ...płyta miała już swoją premierę. PAP Life: - Płytę promujesz najnowszym teledyskiem do piosenki "Bad girls". Opowiedz o nim, bo podobno jest bardzo oryginalny... Doda: - Premiera tego teledysku już w tym tygodniu. Przy realizacji tego klipu spełniły się moje marzenia, ponieważ zawsze chciałam nakręcić coś w kostnicy. Nekrofilia, ze względów artystycznych, zawsze mnie pociągała. Powiem więcej...

 • Doda prosto na szczyt!

  To się nazywa wejście smoka! Klip do piosenki "Nie daj się" Dody błyskawicznie znalazł się na szczycie najczęściej oglądanych w INTERIA.PL.

 • "W moim życiu wszystko się posypało"

  Prezentujemy najnowszy teledysk Grupy Operacyjnej do utworu "Podłoga". Zarówno klip, jak i piosenka, znacznie odróżniają się od publikacji, do jakich przyzwyczaił nas zespół. Utwór zapowiada nową płytę Grupy Operacyjnej pod tytułem "Psychoterapia".

 • "Myślałam, że stracę nogi"

  W internecie można już zobaczyć najnowszy klip wokalistki M.I.A. "Myślałam, że stracę nogi" - tak artystka wspomina prace na planie filmowym.

Wideo na temat: najnowszy klip dody
 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.