• Informacje na temat:

  najnowszy odcinek

Artykuły na temat: najnowszy odcinek
Zdjęcia na temat: najnowszy odcinek
Wideo na temat: najnowszy odcinek
 • "Na Wspólnej": Zwiastun najnowszych odcinków

  Marek wpada do Romana - prosi przyjaciela o alibi na wczorajsze popołudnie. Hoffer od razu domyśla się, że Marek ma kochankę. Jest oburzony! Czy Roman - który wie, jak boli zdrada małżeńska - będzie pomagał okłamywać Dankę? Ilona wysyła Michała na rozmowę z jedną z najbogatszych biznesmenek w Polsce. Małecka robi na Brzozowskim niebywałe wrażenie. Jakiś czas później Michał opija z Marcinem jego powrót do kraju. Obiecuje przyjacielowi pracę po czym... traci przytomność.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • "Żywe trupy": Setny odcinek. Co sądzą aktorzy?

  Obsada dziękuje fanom za 100 odcinków. Najnowszy sezon na ekranach pojawi się już w październiku.

 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

Dyskusje na temat: najnowszy odcinek
 • Re: "Czarne lustro": Za kulisami czwartego sezonu

  Najnowszy odcinek https://youtu.be/-PHjsA5vGC8

 • Re: "Gra o tron": Najnowszy zwiastun 7. serii

  z fabułą. Nic przez to nie ominąłem, czego bym się nie domyślił. Żaden odcinek nigdy mnie nie zaskoczył. Tak pod względem scen, dialogów, akcji, czegokolwiek. Rozczarowanie, tyle powiem.

 • Re: "O mnie się nie martw": Pierwszy pocałunek Igi i Marcina!

  Czytałem gdzieś, że ma być to tylko trzynasto-odcinkowy serial? Przy okazji najnowszy odcinek obejrzałem już na Ipla, bo jest tam z tygodniowym wyprzedzeniem i powiem tak, jeden z ciekawszych odcinków jak do tej pory ;)

 • Re: "Na sygnale": Czy Martyna zginie w wybuchu?

  Oglądałem już następny odcinek i Martyna przeżyje ale straci głos 😢 oczywiście będzie też sprzeczka miedzy Piotrkiem a Górą i podczas odwiedzenia Martyny w szpitalu przez Piotrka będzie awantura między chłopakiem Martyny a Piotrkiem i ojcem Martyny ojciec ma obiekcje że to wszystko wina Piotrka i że ma się wynosić z szpitala ... Najnowszy odcinek można obejrzeć na www.na sygnale.tvp.pl tam jest

 • Re: "Komisarz Alex": Czy Orlicz zmieni swoje przyzwyczajenia, by uszczęśliwić ukochaną?

  On za Lucy zaglądał tylko w 3 sezonie, później już nie. Oglądałam najnowszy odcinek i ten wątek z Alicją nie jest wcale taki zły. Casanova to był Bromski, a Orlicz dalej jest fajną postacią. Oby tylko Monikę wyrzucili, bo mnie wkurza jak nie wiem, całkiem zbędna w tym serialu.

 • Re: Beata i Andrzej na terapii

  Widziałam już najnowszy odcinek i powiem tylko tyle, że Beata odwali niezłą scenę u psycholożki :-)

 • Re: Hello

  Fajny był ten 14-sty odcinek :) Prawie 14 mln widzów obejrzało właśnie ten najnowszy epizod. To niemalże dwukrotnie większa oglądalność niż przed przerwą.

 • Re: ​W niedzielę wracamy nad rozlewisko!

  Lubię ten serial, widziałam już najnowszy odcinek, fajny. Ale drażni mnie pewna rzecz polski serial, o polskich obyczajach, staropolska wigilia a w tle obcojezyczne piosenki swiateczne.... to polskich juz nie ma?

 • Re: Szok! "Inna" miłość nad rozlewiskiem!

  Czy Konrad zobaczywszy Magdę w objęciach kochanki dozna erekcji i będzie uprawiał seks z obiema dziewczynami na raz? Czy też zamiast tego ukaże je karą chłosty nago i poniżeniem przed całą wsią? Oglądajcie najnowszy odcinek rozlewiska, już jutro!

 • Re: Sex, drugs and seriale!

  Skins pokazuje prawdę po prostu a prawda wielu boli heh Skins brtyjski jest dla mnie 100 razy lepszy od US. Wiadome nic sie nie może zmierzyć w pierwowzorem, a jak na razie czekam na najnowszy odcinek bo 4 sezonu 5. Mówią demoralizacja? To polowe filmów powinni wycodać ha ha ha wszedzie jest teraz sex i narkotyki. Alkohol od 21 roku a wojsko od 18. Czyli bawić się mogą po 21 a umierać już w wieku