• Informacje na temat:

  najnowszy odcinek m jak milosc

Artykuły na temat: najnowszy odcinek m jak milosc
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1415 Po dostaniu się do szkolnej drużyny piłki nożnej, Wojtek zbiera gratulacje od najbliższych. Jednak Michał zauważa, że chłopiec wcale się nie cieszy. Asia wyjaśnia pisarzowi(...) w czasie wejścia na murawę. Okazuje się, że to nie jedyne wsparcie, na które tego dnia może liczyć - na stadionie zjawiają się również przyjaciele Tomka z policji, którym przewodzi Jakub. Fani Wojtka robią...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Piękne podziękowanie

  Co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • "M jak miłość": Donos na Marka?

  Co wydarzy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość"?

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • "M jak miłość": Przegrany…

  Zapraszamy na 1370 odcinek „M jak miłość”, w którym Marcin znów spotka się z Izą i Arturem w sądzie i tym razem przegra. Bo sędzia – po zapoznaniu się z wynikami badań - oficjalnie ustali, że biologicznym ojcem Mai jest Artur. Jak Chodakowski na to zareaguje?

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1381 Ogrom obowiązków związany z prowadzeniem pensjonatu daje się Marzenie coraz bardziej we znaki. Jak by tego było mało, któregoś dnia odkrywa, że ktoś włamał się i zabrał(...) trwa - nic nie idzie tak, jak miało być. W końcu nastolatek nie ma wyjścia i zaczyna improwizować. Ale czy to wystarczy, by wygrać? odc. 2721 Goście weselni, czekający na Kalinę i Krystiana, zaczynają...

 • "M jak miłość": Mucha na randce!

  Już wkrótce Madzia (Anna Mucha) umówi się na pierwszą randkę... I jej "wybrankiem" zostanie ojciec Mirki! A widzowie zobaczą ich "tete-a-tete" już we wtorek, 11 grudnia, w najnowszym odcinku "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: najnowszy odcinek m jak milosc
Wideo na temat: najnowszy odcinek m jak milosc
 • "M jak miłość": Zwiastun odcinka 1226.

  Zwiastun najnowszego odcinka "M jak miłość".

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Zwiastun 1197. odcinka "M jak miłość"

  Sprawdź, co wydarzy się w najnowszym odcinku "M jak miłość"!

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.