• Informacje na temat:

  najnowszy teledysk dody

Artykuły na temat: najnowszy teledysk dody
 • .... "Każdy artysta jest bardzo wszechstronny, ponieważ my, występując na scenie, wchodzimy w jakąś postać, przeżywamy te piosenki, gramy w teledyskach, chcąc nie chcąc mamy w sobie duszę aktora" - mówi w najnowszym wywiadzie. Twierdzi, że jest urodzoną aktorką - jaka nastolatka grała bowiem w przedstawieniach szkolnych i ciechanowskich musicalach. "Ja prócz tego, że występowałam w musicalach jako...

 • Rafał Brzozowski "Kto": Wokalista z piękną blondynką u boku

  Wokalista Rafał Brzozowski zaprezentował swój najnowszy teledysk - "Kto".

 • Sara May zachwycona teledyskiem Dody

  Kasia Szczołek przełamała się i opublikowała na swoim blogu pean na cześć najnowszego teledysku Rabczewskiej . Określiła go "najlepszym polskim klipem".

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Tatiana Okupnik pobiła Dodę!

  Klip Dody do piosenki "Bad girls" nie jest już najdroższym w historii polskiej fonografii. Skandalistkę przebiła Tatiana Okupnik i jej diamentowa pajęczyna...

 • "W silnych ramionach": Duet Ewy Farnej i Tomasza Luberta

  Do sieci trafił teledysk ilustrujący singel "W silnych ramionach", pochodzący z solowej płyty Tomasza Luberta. W utworze zaśpiewała Ewa Farna.

 • Sara May obraża Dodę

  ...bardzo najnowszy singiel Dody "Rany", do którego właśnie powstaje teledysk. "Ballady wymagają większej wrażliwości i umiejętności technicznych. W wolnych wychodzą braki. Nie wystarczy się drzeć od początku do końca. Liczą się subtelności i kunszt. Doda śpiewa nowy singiel Rany prostacko" - czytamy. "Ktoś kto jest inteligentny powinien interpretować treść w sposób mądry a Dody interpretacja...

 • Karolina Korwin-Piotrowska kpi z Dody

  "Jaki teledysk nagra Doda (...) kiedy jej sponsorem będzie producent kosiarek do trawy albo betoniarek?" - pyta na łamach "Wprost" Karolina Korwin-Piotrowska.

 • Doda: Kręciłam w kostnicy

  PAP Life: - Kiedy twoja nowa płyta? Doda: - Zaczynamy już ją nagrywać. Weszliśmy do studia z moim zespołem i potrzebujemy trochę więcej niż miesiąc. Chciałabym, żeby na przełomie lutego i marca płyta miała już swoją premierę. PAP Life: - Płytę promujesz najnowszym teledyskiem do piosenki "Bad girls". Opowiedz o nim, bo podobno jest bardzo oryginalny... Doda: - Premiera tego teledysku już...

 • "Królowa" się nie daje!

  Zobacz najnowszy teledysk Dody do piosenki "Nie daj się" !

Wideo na temat: najnowszy teledysk dody
 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Tajemnica zielonego królestwa

  Najnowszy film twórców słynnej "Epoki lodowcowej", zrealizowany w technice animacji komputerowej 3D. Opowieść o armii bohaterskich owadów, które z pomocą mitycznej istoty bronią swego ogrodu przed złą królową pająków.