• Informacje na temat:

  najnowszy zapach

Artykuły na temat: najnowszy zapach
 • Anna Lewandowska radzi: kupa nie powinna brudzić toalety i wydawać brzydkiego zapachu!

  Ciężarna celebrytka i trenerka fitness najnowszy wpis poświęca jelitom i temu, co z nich każdego dnia wychodzi. Możemy więc przeczytać o składzie kupy, konsystencji, wielkości, a nawet dźwięku, jaki(...) trawieniem. Stolec zdaniem Lewandowskiej powinien opadać wolno! Co więcej, nieestetyczny wygląd i brzydki zapach kału również świadczą o chorobie! "Nie tylko z przyczyn estetycznych i higienicznych stolec...

 • Johnny Depp twarzą Diora

  Johnny Depp został nową twarzą zapachu Diora. Aktor po raz pierwszy zdecydował się wspierać swoim wizerunkiem kampanię reklamową perfum.

 • Kto wybierał zapach roku?

  ...zapach został zapachem 2011 roku? Odpowiedź w najnowszym numerze miesięcznika "Pani" z Edytą Olszówką na okładce!(...)Złoty Nos "Pani" to plebiscyt na najbardziej wyjątkowe... zapachy. Przez cały rok na łamach miesięcznika "Pani" prezentowane są zapachy dostępne w polskich drogeriach. Decyzję o tym, który zapach...

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • "Czarownice z East Endu": Drugi sezon w FOX Life

  Kolejni wrogowie, nowi bohaterowie, jeszcze więcej magii! Drugi sezon opartego na powieści "Zapach spalonych kwiatów", serialu "Czarownice z East Endu", zagości na antenie kanału FOX Life już w poniedziałek, 1 września o godzinie 21:00.

 • "Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

  W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

 • Orlando Bloom w nowej roli

  Gwiazdor filmów z serii "Piraci z Karaibów", Orlando Bloom , wystąpi w nowej kampanii firmy Hugo Boss. Aktor będzie firmował w Europie swoim wizerunkiem najnowszy zapach dla mężczyzn - "BOSS Orange".

 • Sala Škoda 4DX już w Krakowie!

  W najbliższy piątek, 2 stycznia, w Cinema City Bonarka w Krakowie zostanie otwarta druga w Polsce sala Škoda 4DX, która wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię kinową. Pierwsi widzowie będą mogli zobaczyć film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Agata Młynarska: Zjednoczyliśmy się w obliczu choroby taty!

  Kilka tygodni temu spokój rodziny Młynarskich został zburzony. Jeden z tabloidów opublikował zdjęcia słynnego tekściarza leżącego na łóżku w ośrodku opiekuńczym. W internecie rozpętała się burza, a siostry Młynarskie wypowiedziały wojnę redakcji tabloidu i opiekunce, która te zdjęcia przekazała brukowcowi. W najnowszym wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" Agata przekonuje, że ich rodzina zjednoczyła...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?