• Informacje na temat:

  najpiękniejsza dziewczyna

Artykuły na temat: najpiękniejsza dziewczyna
 • Najpiękniejsza

  W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa. Głównym fotografem jest Tomasz - doskonale znany w branży i często nagradzany artysta. Pewnego dnia jedna z modelek, muzułmanka Malika, prosi ks. Mateusza o rozmowę. Jednak zanim wyjawia, co ją trapi, przeprowadza rozmowę telefoniczna, po której wybiega wzburzona i więcej nie pojawia się na plebanii. Niebawem dziewczyna zostaje znaleziona martwa...

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • "Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

  ...zatrzymać go przy sobie na dłużej. Antoni Królikowski, który bardzo nie lubi życia w pojedynkę, jest przekonany, że kiedyś w końcu jakaś dziewczyna skradnie mu serce i razem pójdą przez życie. Czy znajdzie...

 • "Piękna i Bestia" z Emmą Watson w tytułowej roli

  Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya pojawi się w nowej, aktorskiej wersji. Prace nad filmem "Piękna i Bestia" trwają, a premiera zapowiadana jest na 2017 rok.

 • Calvin Harris (32 l.) nie rozpacza już po rozstaniu z Taylor Swift (26 l.).

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • Jeden z tabloidów postanowił wziąć pod lupę przeszłość dziewczyny Rafała Mroczka (34 l.), Joanny (24 l.).

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Najpiękniejsza

  W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa, jedną z modelek jest Malika. Dziewczyna prosi o rozmowę księdza Mateusza, pomimo że jest muzułmanką. Rozmowę...

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

Zdjęcia na temat: najpiękniejsza dziewczyna
Wideo na temat: najpiękniejsza dziewczyna
 • "Na Wspólnej": Odc. 2088

  Upalony haszem Smolny prawie potrąca Olę! Wpatruje się w zdenerwowaną Zimińską, jak w obrazek… W końcu wyznaje jej, że jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie! Gazety zaczynają donosić o seks aferze w Senacie. Potwierdza to dziennikarz, czający się w okolicach biura Cieślika. Zszokowana Monika uważa, że Damian z pewnością jest w nią zamieszany! Mimo ostrzeżeń Marii, Cieślikowa zaczyna śledzić męża… Igor informuje Elżbietę, że ma jej bransoletkę. Kobieta nie ukrywa, że bardzo się za nim...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: najpiękniejsza dziewczyna
 • Re: Kultowe seriale: "Dziewczyna i chłopak" 36 lat później

  Tosia - najpiękniejsza dziewczynka jaką pamietam z dzieciństwa :)

 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa pozuje na okładce w bikini. Co na to fani?

  no wreszcie! Myślałem ,że już o niej zapomnieliście! Dziewczyna jak dziewczyna, jak ładnie umaluje się i ubierze to będzie najpiękniejsza laska na swiecie. A dwa photos hop hop :)

 • Re: "rodzinka.pl": Magda pójdzie do ślubu w sukni... Natalii!

  najpiękniejsza Pan na ból jaka to jest która też czytać się nie chce całkiem normalna prosta dziewczyna a najpiękniejszą kobietą była moja żona i pozostanie

 • Re: "Janosik": Polski Robin Hood

  Wiadomo ze niektóre filmy uczą inne bawią a Janosik to film relaksujący romantyczny i komedia bo taki miał być i tak też się stał .Bardzo zazdrościłem Janosikowi uroku i męstwa bo najpiękniejsza dziewczyna jaką znam miała sound tracka z filmu jako dzwonek w tel. podejrzewam ze ma go do dziś.

 • Re: Oto nowa dziewczyna Pawła Zduńskiego!

  Jak Paweł bd z tą nową co teraz ma jeszcze przyjść,a nie z Olą to ja mam gdzieś taki serial. On musi być z nią bo w serialu to miła, sympatyczna i do tego ładna dziewczyna. No i co z tego, że jest(...) najpiękniejsza ,najbardziej trwała i szczera miłość.

 • Re: Oto nowa dziewczyna Pawła Zduńskiego!

  zgadzam się ;) ~Olss. Jak Paweł bd z tą nową co teraz ma jeszcze przyjść,a nie z Olą to ja mam gdzieś taki serial. On musi być z nią bo w serialu to miła, sympatyczna i do tego ładna dziewczyna. No(...) i Pawła połączy najpiękniejsza ,najbardziej trwała i szczera miłość.

 • Re: Oto nowa dziewczyna Pawła Zduńskiego!

  Jak Paweł bd z tą nową co teraz ma jeszcze przyjść,a nie z Olą to ja mam gdzieś taki serial. On musi być z nią bo w serialu to miła, sympatyczna i do tego ładna dziewczyna. No i co z tego, że jest(...) najpiękniejsza ,najbardziej trwała i szczera miłość. zgadzam się ;)

 • Re: Niestety, nie będzie można kupić...

  Pani Anna Korcz, piękna kobieta z klasą i seksapilem, najpiękniejsza i ładniej się prezentuje niż wszystkie młode dziewczyny. to sie nazywa kobiecy czar i urok, niejedna dziewczyna marzy żeby w jej wieku tak zjawiskowo wylać. Joanna Jabłczyńska również pięnie