• Informacje na temat:

  najpiękniejsza dziewczyna piłkarza

Artykuły na temat: najpiękniejsza dziewczyna piłkarza
 • "Barwy szczęścia": „Wizytówka” piłkarza

  Dziewczyna powie spodziewającej się dziecka Julicie (Katarzyna Sawczuk), że żona jest wizytówką piłkarza i musi mieć idealne ciało. - Ciąża nie może być wymówką, bo potem będzie za późno. Jak się(...) można dać swojemu dziecku... - westchnie Julita, a Sałatka zapewni ją, że zawsze będzie dla niego najpiękniejsza.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Zaskoczyła. Zobaczcie, co sobie wytatuowała na pupie!

  Suzy Cortez, brazylijska modelka topless i zdobywczyni korony prestiżowego konkursu "Miss BumBum" na najpiękniejsze pośladki, podjęła wyzwanie swoich fanów i zdecydowała się na zaskakujący tatuaż na pupie z... imieniem swojego idola - Messiego - i herbem klubu Barcelona. Ciekawostką jest fakt, że zarówno piłkarz, jak i jego żona, zablokowali dziewczynę w mediach społecznościowych po wielu natarczywych komentarzach i postach z jej strony.

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.

 • Adam Nawałka - jaki jest prywatnie? Nieco więcej na temat trenera kadry zdradza jego żona!

  ...z warkoczami, koszykarce Wisły Kraków.  - Zawsze szukał tych najpiękniejszych. W oko wpadła mu Kaśka - wspomina Andrzej Iwan, wieloletni przyjaciel trenera i były piłkarz.  Dziewczyna promieniała uśmiechem...

 • Najbogatsze małżeństwa. Lista!

  Muzyczne małżeństwo - Beyonce i Jay-Z - zostało nazwane przez miesięcznik "Forbes" najlepiej zarabiającą parą Hollywood.

 • Pomponik w pigułce!

  ...dwojgiem coś iskrzy. Dziewczyna pokładała głowę na ramieniu Piotra, a on ją obejmował. Po północy wyszli z restauracji, trzymając się za ręce. Wsiedli do limuzyny i odjechali w siną dal" - relacjonuje "SE(...)" na brzuchu, który w ostatnim czasie się zaokrąglił. Na dowód żona piłkarza wstawiła fotkę. Przy okazji poleciła wszystkim swoim fankom, aby nie przejmowały się, jeśli nie mają umięśnionego brzucha...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  Mateusz Damięcki to rodzinny facet i oddany ojciec. Aktor świetnie się w tej roli odnajduje!

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.