• Informacje na temat:

  najpiękniejsza dziewczyna w polsce

Artykuły na temat: najpiękniejsza dziewczyna w polsce
 • "Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

  ...zatrzymać go przy sobie na dłużej. Antoni Królikowski, który bardzo nie lubi życia w pojedynkę, jest przekonany, że kiedyś w końcu jakaś dziewczyna skradnie mu serce i razem pójdą przez życie. Czy znajdzie...

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • Jeden z tabloidów postanowił wziąć pod lupę przeszłość dziewczyny Rafała Mroczka (34 l.), Joanny (24 l.).

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Łucja Kowolik miała dość i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co z nią?

  Mimo zawodowych sukcesów życie pięknej Ślązaczki w Polsce przypominało piekło. Dwa nieudane małżeństwa, zawiść i brak akceptacji ze strony najbliższych osób. Łucja Kowolik (69 l.) miała już tego dosyć. Spakowała się i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co się dzieje z piękną aktorką?

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  ..., ale też jako bardzo odważna i bezpruderyjna dziewczyna doskonale zdająca sobie sprawę z tego, że jest po prostu piękna i ponętna.  O jej bujnych kształtach mówiła cała Polska... Nic dziwnego, że(...) kobietę w komedii "Jak to się robi z dziewczynami". Masową popularność przyniosła jej jednak dopiero rola pielęgniarki Magdy w "Daleko od noszy", w którą wcielała się przez osiem lat. Magdalena...

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • "M jak miłość": Rodzina w komplecie

  Gwiazdy „M jak miłość”, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, opowiedzieli nam o najpiękniejszych świętach Bożego Narodzenia, swoich postanowieniach i planach na przyszłość. A towarzystwo serialowych dzieci, czyli Ani Wierzchoń i Stasia Szczypińskiego, sprawiło, że było jeszcze więcej śmiechu i radości!

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsza dziewczyna w polsce