• Informacje na temat:

  najpiękniejsza kobieta 20 wieku

Artykuły na temat: najpiękniejsza kobieta 20 wieku
 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  ...rozpoczynała swoją karierę w wieku 16 lat. Jednak 20 lat później stała się niezwykle piękną, dojrzałą kobietą i wspaniałą aktorką" - wyjaśnia wybór Allen. Poza podium znalazły się Renia, królowa Jordanii...

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Sharon Stone: Bywam uwodzona przez 20-latków!

  ..."Naprawdę, bywam uwodzona przez 20-latków" - wyznała Sharon. Podkreśliła jednak, że życie bywa przewrotne. Obecnie w jej sercu nie ma nikogo: "Życie i miłość są jak ocean. Czasem jest przypływ(...) powierzchowności nie doceniała dopóki nie zobaczyła się w "Nagim instynkcie" z 1994 roku - filmie, który w wieku 34 lat uczynił z niej gwiazdę. Aktorka wcieliła się w nim w biseksualną pisarkę oskarżoną...

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Penelope Cruz została uznana przez specjalistkę mody Sally Allen najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka pozostawił daleko w tyle modelką Claudię Schiffer, czy aktorkę Kristin Scott Thomas.

 • Bogdan Rymanowski nie jest mężem idealnym! Jego żona musi wiele znosić!

  Bogdan Rymanowski (51 l.) nie jest łatwym partnerem, ale ukochana Monika bardzo wiele mu wybacza. Inaczej nie wytrwaliby ze sobą ćwierć wieku.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Czasem wciąż czuję się jak dziewczyna

  Danuta Stenka wie, że w każdym wieku kobieta może być szczęśliwa. Dojrzałość oznacza, że... nadal można cieszyć się życiem.

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" jest surową jurorką. A prywatnie? Szczery wywiad!

  ......  Wkrótce pani mąż zostanie dziadkiem. Czy czuje się Pani babcią jako jego żona?  - Będę babcią w sile wieku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Zamierzamy rozpieszczać swoje wnuki...  Jest też pani(...) sami. Mój udział procentowy w sprzątaniu to 80 procent, a jego reszta. Ale te jego 20 procent jest fantastyczne i wyjątkowe...  Lena Jaret  *** Zobacz więcej materiałów:

 • 20 lat temu zmarła Marlena Dietrich

  W niedzielę, 6 maja, minęło 20 lat od śmierci Marleny Dietrich. Filmowe role aktorki, m.in. w "Błękitnym aniele", uczyniły z niej ikonę kina. Do historii przeszły również jej piosenki: "Lili Marleen", "Where Have All the Flowers Gone" czy "Falling in Love Again".