• Informacje na temat:

  najpiękniejsza komedia romantyczna

Artykuły na temat: najpiękniejsza komedia romantyczna
 • "Komisarz Alex": Uczta dla kobiecych oczu! Roznegliżowany przystojniak u boku Aleksa...

  W 3. odcinku 13. serii „Komisarza Aleksa”, na który TVP1 zaprasza w sobotę 5 października o godzinie 20.35, w jednym z gościnnych epizodów pojawi się Aleksy Komorowski – posiadacz jednej z najpiękniejszych... klatek piersiowych w polskim show-biznesie. Przystojnego aktora zobaczymy w roli pływaka, więc jego umięśniony tors wiele razy zobaczymy na ekranie w pełnej krasie!

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • Anna Czartoryska debiutuje na dużym ekranie!

  ..."Facet (nie)potrzebny od zaraz" - komedia romantyczna Weroniki Migoń - to pierwszy film, w którym oglądać będziemy mogli Annę Czartoryską. Gwiazda mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" zagrała w nim co prawda niewielką rolę, ale jest bardzo zadowolona, że mogła wreszcie poznać smak pracy na planie filmowym... - Czekałam dość długo, żeby zagrać w filmie. Cieszę się, że debiutowałam akurat w tak...

 • Romantyczna Theron

  Amerykańska aktorka Charlize Theron, znana z filmów "Żona astronauty" czy "Celebrity", zagra w komedii romantycznej "Sweet Home Alabama". Scenariusz autorstwa C.Jay Coxa opowiada o młodej kobiecie, która porzuca swego swojego męża w Alabamie i wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie spotyka kolejnego mężczyzną swego życia.

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  ...o pozateatralny dorobek, najważniejszy był dla niej serial "Boża podszewka" i komedia romantyczna "Nigdy w życiu!". - Kiedy pojawiła się propozycja zagrania w filmie 'Nigdy w życiu!', usłyszałam, że nie chcą...

 • Romantyczna skandalistka

  Drapieżny wamp, groźna wojowniczka, słodka marzycielka - to wszystko wcielenia tej samej kobiety!

 • Jennifer Lopez

  W wieku 17 lat zagrała w niskobudżetowym filmie " Moja mała dziewczynka". Później rozwijała głównie swoją karierę taneczną. Dopiero pierwszoplanowa rola w filmie " Selena"  w 1997 przyniosła jej nominację do Złotego Globu i sławę.  Od tamtej pory pojawia się najczęściej w komediach romantycznych (" Sposób na teściową", "Jak urodzić i nie zwariować" ) oraz dramatach,  zajmując się również...

 • Joanna Brodzik ("Magda M.") i Maciej Zakościelny ( "Dlaczego nie!" ) otrzymali tytuł "Najpiękniejsi 2006". W plebiscycie, który od pięciu lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek wieczorem, 19 lutego, w Auli Politechniki Warszawskiej.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska robi sobie rok przerwy!

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", wciąż nie wie, co chce robić w życiu. Młodziutka aktorka, która właśnie zdała maturę, postanowiła poświęcić najbliższe miesiące na... odpoczynek, podróże oraz naukę gry na fortepianie.

 • Najpopularniejsza komedia w Polsce

  "Listy do M." pobiły kolejny frekwencyjny rekord, stając się najpopularniejszą komedią po 1989 roku! Film obejrzało już 2 miliony 535 tysięcy widzów. Ten wynik sprawił, że dotychczasowy komediowy blockbuster "Lejdis", został właśnie zdetronizowany.