• Informacje na temat:

  najpiękniejsza mama i córka 2010

Artykuły na temat: najpiękniejsza mama i córka 2010
 • Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski: Poważne zarzuty pod adresem partnerki aktora

  Entuzjazmu w stosunku do nowej partnerki Jacka Borkowskiego (59 l.) nie podziela jego najstarsza córka z pierwszego małżeństwa, Karolina Borkowska (35 l.).

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • "Barwy szczęścia": Bez dzieci małżeństwo Stańskich... rozpadnie się?

  ...! Przecież ona już była w ciąży - stwierdzi Wiśniewski. Amelia przypomni mu, że jego córka poroniła i być może na zawsze straciła szansę, by poznać smak macierzyństwa. - A może to Bruno nie chce...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Czego mi życzyć? Oby tak dalej!

  Anna Mucha rok temu zrealizowała film dokumentalny "Wędrowcy. Wigilia 2010". Telewizja Polska wyemituje go w tym roku w grudniu. Czego możemy się spodziewać?

 • Olga Frycz: Nie mam talentu...

  Olga Frycz, utalentowana aktorka młodego pokolenia na ekranie debiutowała jako ośmiolatka w spektaklu dla dzieci "Chmura na sznurku" Waldemara Śmigasiewicza. Córka Jana Frycza zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii.

 • Sara Boruc świętuje z mężem! Mają powody do radości!

  Mannei od 2008 roku. W 2010 roku sportowiec oświadczył się ukochanej i w tym samym roku na świat przyszła ich córka Amelia. Para wspólnie wychowuje również córkę Mannei z poprzedniego związku, Oliwię(...) świętowania. 20 lutego urodziny obchodzi Artur i z tej okazji opublikowała wyjątkowe zdjęcie z mężem i córkami i złożyła ukochanemu życzenia: "Kochamy Cię Aniołku. Jesteś najpiękniejszą duszyczką jaką...

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • ...styl próbuje teraz wskrzesić córka - Anna Rusowicz. Wtedy, w latach 60., uznawany był za przejaw ekstrawagancji. Dzisiaj nagość na scenie to już norma. Ich Troje - Opole 2002 Pamiętacie te(...)... Doda - Opole 2010 Konwencję występów Ich Troje przejęła Rabczewska. W Opolu nie zabrakło naciąganej symboliki, występu iluzjonisty. Brakowało baby z brodą i człowieka gumy. Hanna...

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.