• Informacje na temat:

  najpiękniejsze dziewczyny w polsce

Artykuły na temat: najpiękniejsze dziewczyny w polsce
 • Łucja Kowolik miała dość i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co z nią?

  Mimo zawodowych sukcesów życie pięknej Ślązaczki w Polsce przypominało piekło. Dwa nieudane małżeństwa, zawiść i brak akceptacji ze strony najbliższych osób. Łucja Kowolik (69 l.) miała już tego dosyć. Spakowała się i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co się dzieje z piękną aktorką?

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Joe Dempsie: Skoki spadochronowe, wino i "Gra o tron"

  Niedawno wzięliśmy udział w konferencji z udziałem Joe Dempsiego, aktora grającego jedną z głównych ról w serialu "Deep State: Tajny układ". Aktor opowiedział nam o tym, dlaczego uważa Maroko za najpiękniejsze miejsce na Ziemi, nowych odcinkach "Deep State", finałowym sezonie "Gry o tron", tajnych organizacjach i szalonej fance, która starała się zaprosić go na randkę i wysłała mu dość oryginalne...

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Szuka dziewczyny z ikrą

  ...". Szukam więc, poza urodą, ciekawej osobowości, dziewczyny z ikrą, która będzie potrafiła zaprezentować się przed kamerami i zyska sympatię widzów.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • O tych związkach mówiła cała Polska!

  ...mnie coraz większa pustka, rezygnacja - powiedziała jakiś czas po rozstaniu Joanna. Robert, jak się okazało, wrócił do swojej byłej dziewczyny Ewy, z którą wkrótce się ożenił. To małżeństwo nie...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Jeden z tabloidów postanowił wziąć pod lupę przeszłość dziewczyny Rafała Mroczka (34 l.), Joanny (24 l.).

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze dziewczyny w polsce
Dyskusje na temat: najpiękniejsze dziewczyny w polsce
 • Re: Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  Mandaryna czy Magda Femme, to były naprawdę śliczne, fajne dziewczyny. Pani Świątczak urodą nie dorasta kleżankom do pięt. A swoją drogą... Co na zdjęciu powyżej robi Pani Widawska? Ble.

 • Re: Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  Mandaryna czy Magda Femme, to były naprawdę śliczne, fajne dziewczyny. Pani Świątczak urodą nie dorasta kleżankom do pięt. A swoją drogą... Co na zdjęciu powyżej robi Pani Widawska? Ble. Pani Widawska robi to czego Ty nie możesz :P