• Informacje na temat:

  najpiękniejsze księżniczki

Artykuły na temat: najpiękniejsze księżniczki
 • Księżniczka Nowego Jorku

  - Przeznaczenie jest dla przegranych. To głupia wymówka, by czekać na to, co ma się wydarzyć, zamiast realizować swoje plany i marzenia - stwierdza stanowczo Blair (Leighton Meester) z "Plotkary". Te słowa idealnie pasują do Waldorf zawzięcie walczącej o bycie na topie.

 • Johnny Cash napisał "najbardziej romantyczny list wszech czasów"

  W przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii plebiscycie na najpiękniejszy list miłosny w historii zwyciężyła pochodząca z 1994 roku korespondencja amerykańskiego piosenkarza Johnny'ego Casha z jego ukochaną żoną, June Carter.

 • "Na dobre i na złe": Ślub czy wielka katastrofa?

  Biała suknia, łzy wzruszenia - dla Wiktorii ślub powinien być najpiękniejszą chwilą w życiu… Pod warunkiem, że pani ordynator dotrze w końcu do kościoła!

 • "Księżniczka na ziarnku grochu" w kinie

  Właśnie zakończyły się prace nad dubbingiem do animowanej bajki "Księżniczka na ziarnku grochu" . W roli zakochanej pary wystąpili Karolina Gruszka i Mateusz Damięcki, którzy spotkali się już na planie "Przedwiośnia" . Ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek Hansa Christiana Andersena zagości w polskich kinach z okazji 200. rocznicy urodzin pisarza.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek po raz pierwszy spędzi święta z... córką

  ...przyszła na świat bez żadnych komplikacji i - co najważniejsze - jest zdrowa! Nadchodzące święta wielkanocne Krystian Wieczorek z pewnością zapamięta jako najpiękniejsze w życiu. Po raz pierwszy spędzi je przecież w towarzystwie swojej malutkiej księżniczki... - To będzie wyjątkowy czas - twierdzi.

 • Socha średniowieczną księżniczką

  Ona - jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. On - jeden z najsłynniejszych polskich projektantów. Ona - nigdy nie popełnia modowych pomyłek. On - dla kobiet projektuje tylko na specjalne okazje. Małgorzata Socha i Tomasz Ossoliński spotkali się przy projekcie The Sims Średniowiecze, czego efektem jest niezwykła suknia zainspirowana najnowszą grą Electronic Arts.

 • "Barwy szczęścia": Julita i Józek powiedzą sobie "tak"!

  Julita i Józek powiedzą sobie „tak”, a pieniądze ze sprzedaży zdjęć ze ślubu prasie przeznaczą na sfinansowanie operacji chorego chłopca.

 • Być jak księżniczka

  Dorota Gardias, jak wiele dziewczynek, marzyła kiedyś o tym, by zostać miss. I miała w sobie dość odwagi, by startować w rozmaitych konkursach piękności! Czy ona i inne zwyciężczynie byłyby gwiazdami, gdyby nie dały sobie tej szansy?

 • Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rozstali się?! Nie był jej wierny?!

  Na początku wszystko układało się jak w najpiękniejszej bajce. Wojciech Mazolewski (39 l.), przystojny książę, który był dla niej miłością życia. Maja Sablewska, księżniczka po przejściach, która szukała u jego boku stabilizacji i spokoju. Niestety, okazuje się, że ta mydlana bańka właśnie pękła! Jeszcze niedawno pisaliśmy, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Mimo że para w kwietniu...

 • "Gwiezdne wojny" w rodzinie królewskiej

  Najmłodsza członkini norweskiej rodziny królewskiej została w czwartek, 16 czerwca, ochrzczona imieniem Leah, częściowo na cześć jednej z postaci z filmu George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" - podało norweskie radio publiczne NRK.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze księżniczki