• Informacje na temat:

  najpiękniejsze lekarki

Artykuły na temat: najpiękniejsze lekarki
 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  Sandra Oh okazała się sensacją tegorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów. Współprowadząca galę, a zarazem laureatka statuetki dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, oczarowała widzów. "To jedna z najpiękniejszych nocy w moim życiu" - wyznała.

 • Udany powrót polskiego serialu

  Po roku nieobecności na antenę telewizji Polsat powrócił kultowy serial komediowy "Daleko od noszy". Pierwszy odcinek nowego sezonu przed telewizyjne ekrany przyciągnął ponad 2 miliony odbiorców.

 • "Na dobre i na złe": Ślub czy wielka katastrofa?

  Biała suknia, łzy wzruszenia - dla Wiktorii ślub powinien być najpiękniejszą chwilą w życiu… Pod warunkiem, że pani ordynator dotrze w końcu do kościoła!

 • Zagra żonę Michała Żebrowskiego

  Liliana Głąbczyńska-Komorowska, polska aktorka, która od lat pracuje i mieszka w USA i Kanadzie, 13 kwietnia pojawi się w serialu TVP 2 "Na dobre i na złe". Zagra Wandę, żonę Andrzeja Falkowicza, w którego wciela się Michał Żebrowski.

 • ​Z Kanady... do Leśnej Góry!

  Zapraszamy na 481. odcinek "Na dobre i na złe", w którym pojawi się nowa bohaterka: Wanda, żona Andrzeja Falkowicza. Kobieta, której ordynator z Leśnej Góry zawdzięcza swój sukces... Wpływową lekarkę zagra Liliana Głąbczyńska - Komorowska - polska gwiazda, która od lat robi karierę w USA i Kanadzie.

 • Polska najbliższa jej sercu

  Mieszka za oceanem już od trzydziestu lat. I choć radzi tam sobie znakomicie, zdarza się jej grać także w polskich produkcjach. Od niedawna Lilianę Głąbczyńską-Komorowską możemy oglądać w roli Wandy - żony doktora Falkowicza (Michał Żebrowski).

 • "M jak miłość": Nadzieja, miłość i… zemsta!

  Przed nami dwa kolejne odcinki „M jak miłość”…

 • Ewa Wiśniewska kończy 70 lat

  Ewa Wiśniewska, znana z serialu "Doktor Ewa" oraz filmów "Cudzoziemka" i "Ogniem i mieczem", aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, kończy w środę, 25 kwietnia, 70 lat.

 • Serialowe pożegnania 2016

  Mijający rok nie był łaskawy dla czołowych bohaterów polskich seriali. W trzech wiodących produkcjach pożegnaliśmy się z głównymi bohaterami. Jak zapowiadają scenarzyści, to jeszcze nie koniec!

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze lekarki
Wideo na temat: najpiękniejsze lekarki
 • Piąta pora roku

  Z pozoru wszystko ich dzieli – pochodzą z odmiennych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel) to owdowiały kierowca, który przejechał w życiu tysiące kilometrów, ale nie ujrzał jeszcze nic poza rodzinnym Śląskiem. Barbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, nie może pozbierać się po utracie bliskiej osoby – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata swojego życia. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i...

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...

 • Wszystko co kocham

  Młodość, miłość, wolność i muzyka - jest w życiu czas, kiedy wszystko zdarza się po raz pierwszy! Wszystko co kocham" to najnowszy film twórcy wielokrotnie nagradzanych "Tulipanów". Ogromną siłą filmu są młodzi aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Marek Kalita, Katarzyna Herman. Autorem zdjęć jest Michał Englert. Muzykę skomponował Daniel Bloom. "Wszystko, co kocham" - to...