• Informacje na temat:

  najpiękniejsze piersi na swiecie

Artykuły na temat: najpiękniejsze piersi na swiecie
 • Eksponowała imponujące piersi, nigdy nie pokazując ich w pełnej krasie...

  ...​O Jolancie Lothe, czyli niezapomnianej prostytutce Loli z "Daleko od szosy" i Kurasiowej z "Polskich dróg", mówi się, że była jedną z największych seksbomb PRL-u, choć jak ognia unikała udziału w scenach rozbieranych. Potrafiła - jak żadna inna aktorka - eksponować imponujące piersi bez... pokazywania ich w pełnej krasie.

 • Przystanek Woodstock 2014: Kto zagra?

  Organizatorzy Przystanku Woodstock ujawnili szczegółowy program tegorocznej, jubileuszowej XX edycji "najpiękniejszego festiwalu na świecie".

 • Joanna Racewicz wspomina męża. "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo"

  Świętych, opublikowała inny wpis wspominkowy. Zamieściła dwa zdjęcia: jedno przedstawiające Pawła Janeczka, a drugie pokazujące odciśnięte dłonie.  "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo. I nasze, obie...

 • Przystanek Woodstock 2014: Jest już pierwszy woodstockowicz!

  Jak podaje "Gazeta Lubuska", w Kostrzynie nad Odrą pojawił się pierwszy wooodstockowicz. Dodajmy, że 20 edycja Przystanku Woodstock rozpocznie się oficjalnie 31 lipca.

 • „M jak miłość”: Jej piersi są jak wino – im starsze, tym lepsze!

  .... - Piersi, które nie są napchane silikonem, zasługują na to, by je pokazywać. Kocham swój biust i nie zamierzam udawać, że go nie mam -  dodała. Agnieszka Perepeczko uwielbia, jak mężczyźni...

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • "Nie powiększajcie piersi!"

  ...38-letnia gwiazda Hollywood Denise Richards, która przeszła trzy operacje plastyczne piersi, ostrzegła młode kobiety, aby nie decydowały się na ten krok.

 • Angelina Jolie: Szlachetna i silna

  Jest na zawodowym szczycie i spełniona prywatnie. - Jestem silniejsza niż kiedyś. Stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza niż kiedykolwiek - przyznaje Angelina Jolie.

 • Jessica Alba najpiekniejsza

  Jak się okazuje, triumf piękna nie jest dziełem przypadku i wyjątkowej urody, tylko efektem prostej matematyki. Dzięki wyliczeniom okazało się, że najbardziej zapiera dech w piersiach 26-letnia Jessica Alba, seksowna bohaterka "Fantastic 4".

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

Wideo na temat: najpiękniejsze piersi na swiecie
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)