• Informacje na temat:

  najpiękniejsze piersi na swiecie

Artykuły na temat: najpiękniejsze piersi na swiecie
 • "Nie powiększajcie piersi!"

  ...38-letnia gwiazda Hollywood Denise Richards, która przeszła trzy operacje plastyczne piersi, ostrzegła młode kobiety, aby nie decydowały się na ten krok.

 • Przystanek Woodstock 2014: Kto zagra?

  Organizatorzy Przystanku Woodstock ujawnili szczegółowy program tegorocznej, jubileuszowej XX edycji "najpiękniejszego festiwalu na świecie".

 • Jessica Alba najpiekniejsza

  Jak się okazuje, triumf piękna nie jest dziełem przypadku i wyjątkowej urody, tylko efektem prostej matematyki. Dzięki wyliczeniom okazało się, że najbardziej zapiera dech w piersiach 26-letnia Jessica Alba, seksowna bohaterka "Fantastic 4".

 • Przystanek Woodstock 2014: Jest już pierwszy woodstockowicz!

  Jak podaje "Gazeta Lubuska", w Kostrzynie nad Odrą pojawił się pierwszy wooodstockowicz. Dodajmy, że 20 edycja Przystanku Woodstock rozpocznie się oficjalnie 31 lipca.

 • Żałoba po biuście Igi Wyrwał

  Fani celebrytki rozpaczają nad jej malejącym biustem. 23-letnia Iga sporo schudła i po jej słynnych piersiach w rozmiarze 34 E zostało już tylko wspomnienie...

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • "Na dobre i na złe": Adam i Wiki zostaną rodzicami?

  Tego dnia Wiktoria od samego rana będzie narzekać na swoje samopoczucie. - Au, piersi mnie bolą! - poskarży się Adamowi, na co on natychmiast stwierdzi, że to na pewno nie jego wina. - Oczywiście(...) zrobiła sobie test, Wiki odpowie, że jeszcze nie miała na to czasu, bo cały dzień spędziła w sali operacyjnej. - Serio myślisz, że możesz być w ciąży? - Woźnicka nie odpuści. - Bolą mnie piersi, mdli...

 • Angelina Jolie: Szlachetna i silna

  Jest na zawodowym szczycie i spełniona prywatnie. - Jestem silniejsza niż kiedyś. Stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza niż kiedykolwiek - przyznaje Angelina Jolie.

 • Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski: Poważne zarzuty pod adresem partnerki aktora

  ...warkoczem. Leży naga... ramiona. Uda, piersi i oczy" - pisze Borkowski. Prezenterka jest młodsza od niego o 23 lata. Uczucie dopadło aktora nagle i wywróciło jego życie do góry nogami. Para jest ze(...) związku: - Ta różnica wieku powoduje, że pięknie się uzupełniamy, mamy wiele rzeczy wspólnych, ale też różnimy się od siebie. I chyba to jest najpiękniejsze, że możemy sobie różne rzeczy przekazywać...

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

Wideo na temat: najpiękniejsze piersi na swiecie
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)