• Informacje na temat:

  najpiękniejsze piersi zdjęcia

Artykuły na temat: najpiękniejsze piersi zdjęcia
 • "Na Wspólnej": Piersi Renaty Dancewicz zostały okrzyknięte najpiękniejszym biustem w Polsce!

  .... Po premierze filmu piersi aktorki okrzyknięte zostały najpiękniejszym biustem w Polsce!   - Tej sceny nie było w scenariuszu. Kazimierz Kutz ją wymyślił na poczekaniu. Jest krótka, ale wiele mówiąca(...)". Po raz pierwszy aktorka pojawiła się na okładce i rozkładówce magazynu w 1996 roku, po raz drugi zapozowała do rozbieranej sesji w 2003 roku. Jej seksowne zdjęcia opublikował też w 2001 roku "CKM...

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • „M jak miłość”: Jej piersi są jak wino – im starsze, tym lepsze!

  ...​Patrząc na Agnieszkę Perepeczko, czyli niezapomnianą Simonę z "M jak miłość", trudno uwierzyć, że ma już ponad 77 lat! Emerytowana aktorka wciąż wie, jak pobudzać męskie zmysły, a jej biust, którego na szczęście nie chowa przed światem, jest wręcz z roku na rok coraz bardziej frapujący... - Im starszy, tym lepszy - piszą internauci w komentarzach pod zdjęciami gwiazdy.

 • Angelina Jolie: Szlachetna i silna

  Jest na zawodowym szczycie i spełniona prywatnie. - Jestem silniejsza niż kiedyś. Stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza niż kiedykolwiek - przyznaje Angelina Jolie.

 • Joanna Racewicz wspomina męża. "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo"

  Świętych, opublikowała inny wpis wspominkowy. Zamieściła dwa zdjęcia: jedno przedstawiające Pawła Janeczka, a drugie pokazujące odciśnięte dłonie.  "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo. I nasze, obie...

 • Przystanek Woodstock 2014 wystartował!

  Ponad 70 zespołów muzycznych z kraju i zagranicy zagra w Kostrzynie nad Odrą podczas XX Przystanku Woodstock. Największy festiwal rockowy w Polsce i jeden z największych w Europie wystartował zgodnie z planem w czwartek, 31 lipca, o godz. 15.

 • Sophia Loren powiększyła piersi?

  ...72-letnia (sic!) Sophia Loren zawsze uważana była za najpiękniejszą aktorkę o naturalnej urodzie. Ona sama twierdziła, że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Ostatnio jednak jej piersi dziwnie urosły.

 • ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  Magda Mazur, czyli niezapomniana siostra Magda z "Daleko od noszy", była kiedyś nazywana najseksowniejszą polską pielęgniarką serialową i posiadaczką najpiękniejszych piersi w telewizji! Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach poczytnych magazynów, a przesiąknięty erotyką program "Różowa landrynka", który prowadziła, przyciągał przed telewizory miliony widzów. Co dziś u niej słychać?

 • ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak już nigdy nie rozbierze się przed kamerą...

  ...ubrania, mówiła cała Polska.  Jej piersi okrzyknięte zostały najpiękniejszymi w naszym show-biznesie!  Rozbierane sceny w "Wiedźminie" nie były pierwszymi tego typu scenami w karierze aktorki. Po raz(...) rozbierane zdjęcia. Efekt był... beznadziejny - tłumaczyła. Ostatnio Grażyna Wolszczak nieoczekiwanie zgodziła się rozebrać dla "Women’s Health".  Zrobiła to, żeby - jak twierdzi - namówić kobiety, by...

 • Polska oszalała na ich punkcie! Wywołały też niejeden skandal

  ...w znanym programie TVP "Kocham Cię, Polsko!". W studiu okazało się, że zbyt wyeksponowane piersi aktorki są problemem dla stacji. Na plan wkroczyła krawcowa, która musiała zaszyć jej "dobra narodowe...