• Informacje na temat:

  najpiękniejsze plaze polskie

Artykuły na temat: najpiękniejsze plaze polskie
 • Aleksandra Popławska: Z nagością za pan brat

  Aleksandra Popławska, czyli Alicja Wakar z "Miasta skarbów", jako jedna z nielicznych polskich aktorek nie wstydzi się nagości. Zarówno tej w filmach, na sesjach zdjęciowych, jak i w życiu prywatnym. Śmiało przyznała to w jednym z wywiadów.

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!

 • Dramat Danuty Stenki

  Czy zdoła ocalić to, co przywołuje jej najpiękniejsze wspomnienia?

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  17 marca kończy 43 lata i wciąż olśniewa wyglądem. Teraz nastał jej czas!

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Bożena Dykiel przez chorobę zniknęła z salonów! Mamy najnowsze wieści o stanie jej zdrowia!

  ...i uwielbiam pływać. Dla mnie i mojego męża najpiękniejsze są morze i rafy w Egipcie" – wyznała Dykiel w 2014 r.  Teraz jej wybór też padł na ten kraj.  "Mieszkali w 5-gwiazdkowym hotelu Hilton Marsa...

 • Beach Party już wkrótce!

  Niektórzy sceptycy twierdzą, że czarów nie ma, a magia nie istnieje... Niepowtarzalna atmosfera Festivalu Beach Party Gdynia - największej, najbardziej oczekiwanej plażowej Imprezy zdaje się temu zaprzeczać! VI edycja Beach Party Gdynia nadciąga z nieposkromioną siłą czterech zespolonych żywiołów!

 • Maria Winiarska wspomina zmarłą siostrę: Brakuje mi jej bardzo

  ...wręcz uwielbiam! W dodatku on uczy się polskiego i muszę przyznać, że czyni niesamowite postępy! Polska kuchnia przypadła do gustu zięciowi? - Jemu bardzo. Gorzej z Niną, która jadłaby tylko te...

 • Obsesyjna fascynacja i śmierć w finale

  "Śmierć w Wenecji" ("Morte a Venezia"), reż. Luchino Visconti, Francja/Włochy 1971, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 23 lipca 2010 roku.

Wideo na temat: najpiękniejsze plaze polskie
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".