• Informacje na temat:

  najpiękniejsze plaże w polsce

Artykuły na temat: najpiękniejsze plaże w polsce
 • Robert i Anna Lewandowscy: Kulisy ich luksusowych greckich wakacji!

  Archipelag Cyklady. Malownicza wyspa Mykonos. Urocze, małe miasteczka w greckim stylu, lazurowe wody Morza Egejskiego, niezawodna w sezonie aura, dekoracyjne „koronkowe” gołębniki i imprezy do białego rana – z tego słynie to miejsce. I jeszcze z jednych z najpiękniejszych w Grecji złotych plaż. Tak jakiś czas temu byczyli się państwo Lewandowscy!

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Aleksandra Popławska: Z nagością za pan brat

  ...pełną piersią", "Nic dziwnego, że gangster się zakochał", "Najpiękniejsza aktorka w Polsce". Warto dodać, że Aleksandra Popławska 17 marca skończyła 43 lata! Więcej zdjęć Aleksandry...

 • Katarzyna Figura: Żyje się tu bardzo harmonijnie

  - Jest dla mnie Nowym Jorkiem i Paryżem w jednym, a zarazem Gdynia ma w sobie coś niepowtarzalnego, bo ludzie są tu bardziej serdeczni, uśmiechnięci - mówi Katarzyna Figura w cyklu Wakacje Gwiazd.

 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak marzy o podróży dookoła świata

  Podróż dookoła globu to jedno z największych marzeń Małgorzaty Foremniak. Już jako licealistka, młodziutka dziewczyna z podradomskiego Jedlina, planowała zwiedzić wszystkie kontynenty. Do tej pory jednak nie mogła sobie pozwolić na długą podróż i zadowalała się jedynie krótkimi wypadami w najpiękniejsze zakątki świata. Odwiedziła między innymi Demokratyczną Republikę Konga i Sierra Leone...

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  ...same pozytywne komentarze: "Pani jest piękna!", "Kobieta mafii pełną piersią", "Nic dziwnego, że gangster się zakochał", "Najpiękniejsza aktorka w Polsce".

 • "Zafascynowana kelnerem z Warsu"

  Reni Jusis przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że jej kolejne płyty ukazują się w dłuższym odstępie. Ponieważ "Trans misja" pojawiła się w sierpniu 2003 roku, to nic dziwnego, że sympatycy wokalistki zaczęli wyglądać nowych nagrań. Na początku września 2005 roku można było usłyszeć premierowy utwór "Kilka prostych prawd", który Reni wykonała na Sopot Festival. Kolejnym singlem była piosenka "Magnes" i tak właśnie nazywa się nowa płyta Reni, która do sklepów trafiła ostatecznie 5 czerwca 2006...

 • Luksusowe wakacje Żmudy Trzebiatowskiej

  Najwięksi przegrani "Tańca z gwiazdami", Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król, opuścili granice Polski i udali się na luksusowy odpoczynek do jednego z egzotycznych kurortów. Wyjazd miał poprawić samopoczucie przede wszystkim partnera aktorki, który po przegranej w tanecznym show stracił wigor i ochotę do pracy.

 • Maria Winiarska wspomina zmarłą siostrę: Brakuje mi jej bardzo

  We wrześniu mija 15 lat od śmierci Barbary Winiarskiej (+50). Aktorka zmarła nagle. Miała tętniaka mózgu. - Bardzo mi jej brakuje - mówi jej siostra Maria Winiarska (66 l.).