• Informacje na temat:

  najpiękniejsze polskie dziennikarki

Artykuły na temat: najpiękniejsze polskie dziennikarki
 • Kinga Rusin ostro o polskich piłkarzach! Jest wściekła!

  Kinga Rusin (47 l.) od dawna walczy o prawa zwierząt i w sprawie ochrony przyrody. Teraz oberwało się polskim piłkarzom, którzy wypoczywali w Soczi, odwiedzając tamtejsze delfinarium. Dziennikarka postanowiła wyjawić prawdę o tym miejscu.

 • 35 lat "Amatora" Krzysztofa Kieślowskiego

  W niedzielę, 16 listopada, minęło 35 lat od dnia, gdy do kin trafił "Amator" Krzysztofa Kieślowskiego. Pierwowzorem bohatera był pracownik cukrowni, filmowiec amator Franciszek Dzida, kanwą scenariusza - jego wspomnienia spisane na prośbę Kieślowskiego.

 • Katarzyna Walter: Z niejednego pieca chleb jadła

  Publiczność kojarzy ją z rolą Agnieszki Olszewskiej, w którą wciela się w serialu "Na Wspólnej", a także z nazwiska, które stało się legendą polskiej telewizji. Niewielu jednak wie, że Katarzyna Walter (56 l.), z wykształcenia aktorka, to kobieta wielu profesji. Zdążyła być aktorką, dziennikarką i prowadzącą TVP2, producentem reklam i wykładowcą na uczelni.

 • Płyty na święta

  zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy z Golec uOrkiestrą i Krzysztofem Kiljańskim.

 • Katarzyna Bosacka: Tęsknię za Polską, ale nie wrócę!

  ...promotorem kuchni polskiej w Kanadzie. I nie jest to proste zadanie, bo kuchnia na stole ambasadora musi być wykwintna, a już zwłaszcza na kolacjach reprezentacyjnych, na które zapraszamy innych ambasadorów(...) nakombinować i napracować, żeby zdobyć takie produkty. Polskie trunki, miód pitny - to rzeczy, które bardzo często "przemycam" w bagażu. Ostatnio wiozłam całą walizkę najróżniejszych nalewek. Lecz mimo...

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Iza Miko wraca do USA

  Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek Izabela Miko wraca do Stanów Zjednoczonych. Do rodzimego kraju powróci wczesną wiosną.

 • Anita Werner: Praca jest moja pasją

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. W gronie nominowanych jest m.in. dziennikarka Anita Werner. O tym, kto otrzyma nagrody, dowiemy się 7 lutego 2011.

 • Naiwności widzowie nie wybaczają

  Krystyna Janda gra, reżyseruje, śpiewa, rysuje, sprawdza się nawet jako bizneswoman. Każdemu z tych zajęć towarzyszy pasja. Kiedyś aktorka powiedziała, że "nicnierobienie" to najgorsze, co może się człowiekowi zdarzyć. Dlatego na swoje zbliżające się 60. urodziny już szykuje kolejną premierę. Tymczasem możemy ją oglądać w "Bez tajemnic", pierwszym polskim serialu o psychoterapii, wyprodukowanym przez HBO.

 • Telekamery: Werner czy Kraśko?

  Czy Anita Werner 7 lutego po raz drugi z rzędu otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia"? Najpoważniejszym konkurentem dziennikarki TVN w kategorii "informacje - osobowość" wydaje się być Piotr Kraśko (TVP1).