• Informacje na temat:

  najpiękniejsze prezenterki polski

Artykuły na temat: najpiękniejsze prezenterki polski
 • Monika Zamachowska: „Współczuję Zbyszkowi stresu”!

  Monika Zamachowska (45 l.) została żoną Zbigniewa Zamachowskiego (55 l.) w 2014 roku. Od tego czasu są nierozłączni, a w najnowszym wywiadzie z prezenterką widać, że jej uczucie do męża absolutnie nie słabnie!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Marzena Słupkowska: Dzieciństwo miałam wspaniałe!

  Polacy ją uwielbiają, czego dowodem jest tegoroczna Telekamera „Tele Tygodnia” dla najpopularniejszej prezenterki pogody. Prywatnie Marzena Słupkowska (39 l.) jest od lat szczęśliwą żoną, ale o swoim małżeństwie mediom opowiada niechętnie. Wychowała się w tradycyjnym domu i rodzina to dla niej świętość!

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: O tajemnym ślubie nie wiedziały nawet ich dzieci!

  Brukseli. Wtedy pisali do siebie listy na poste restante. Gdy wróciła do Polski w 1982 r., zadzwoniła do Krzysztofa, by mu podziękować za jeden szczególnie piękny list, i zaczęli się spotykać. To było...

 • Pierwszy teledysk do "Rap Style"

  Już w tym tygodniu w mediach pojawi się pierwszy teledysk promujący zbliżającą się do premiery międzynarodową składankę "Rap Style", gdzie na dwóch płytach wytwórnia Amstaff Records zgromadziła utwory czołowych postaci sceny hiphopowej z całego świata.

 • Bogumiła Wander i Czesław Niemen: Co tak naprawdę ich łączyło?

  ... pamiętasz?  Akurat ona, gwiazda Telewizji Polskiej, pamięta tego piosenkarza jak chyba mało kto.  Poznali się, gdy jeszcze nie był wielkim Niemenem, lecz Cześkiem Wydrzyckim, uczniem szkoły muzycznej(...). Już wtedy uchodziła za jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek i pojawiała się na okładkach tygodników. Niemal codziennie można było ją zobaczyć w naszych domach na ekranach telewizorów...

 • TVP2: Panowie jako dodatek

  Dziennikarz Roman Czejarek, od wielu lat związany z Telewizją Polską, wspomina początki pracy w Dwójce, która obchodzi właśnie swoje 40. urodziny.

 • Bogumiła Wander: Czy uda jej się kiedyś zjeść wieczerzę z bliskim mężczyzną?

  Bogumiła Wander (73 l.) rzadko zagląda do albumu ze starymi zdjęciami ukrytego na dnie jednej z szuflad stojącej w jej salonie komody, ale przed świętami Bożego Narodzenia wyciąga go, by odnaleźć pewną fotografię. Znajduje na niej młodego, przystojnego mężczyznę, trzymającego saksofon. Niestety, nie mogą sobie osobiście złożyć świątecznych życzeń, przełamać się opłatkiem... Brat legendarnej spikerki, Włodzimierz Wander (77 l.), mieszka bowiem w Chicago i tam spędza każde święta.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

Wideo na temat: najpiękniejsze prezenterki polski
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Piąta pora roku

  Z pozoru wszystko ich dzieli – pochodzą z odmiennych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel) to owdowiały kierowca, który przejechał w życiu tysiące kilometrów, ale nie ujrzał jeszcze nic poza rodzinnym Śląskiem. Barbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, nie może pozbierać się po utracie bliskiej osoby – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata swojego życia. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i...

 • Wszystko co kocham

  Młodość, miłość, wolność i muzyka - jest w życiu czas, kiedy wszystko zdarza się po raz pierwszy! Wszystko co kocham" to najnowszy film twórcy wielokrotnie nagradzanych "Tulipanów". Ogromną siłą filmu są młodzi aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Marek Kalita, Katarzyna Herman. Autorem zdjęć jest Michał Englert. Muzykę skomponował Daniel Bloom. "Wszystko, co kocham" - to...