• Informacje na temat:

  najpiękniejsze suknie polski gwiazd

Artykuły na temat: najpiękniejsze suknie polski gwiazd
 • Ewa Mielnicka wyszła za mąż! Spektakularna suknia ślubna!

  Ewa Mielnicka (26 l.), Miss Polski 2014, właśnie wzięła ślub i pochwaliła się tym wydarzeniem. Jedno jest pewne - suknia panny młodej była imponująca!

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Pokaz mody... ekologicznej. Gwiazdy na wybiegu!

  Julia Pietrucha, czyli Ala Staniszewska z "M jak miłość", i Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", były największymi gwiazdami pokazu pierwszej ekologicznej kolekcji Odzieżowego Pola.

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  237 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostało zlicytowanych za ponad 2,4 mln złotych w jednym z warszawskich domów aukcyjnych. Najcenniejsze okazało się zdjęcie Marilyn Monroe w sukni baletowej, które sprzedano za 60 tys. złotych.

 • "Druga szansa": Ich troje i dziecko!

  Sprawdźcie, co gwiazdy seriali "Druga szansa" i "Belle Epoque" powiedziały nam na temat swoich bohaterów, nowych wątków i romansów!

 • Oscarowe kreacje

  W niedzielę, 27 lutego, oczy świata mody zwrócone były na czerwony dywan przed Kodak Theatre. Podczas oscarowej gali poznaliśmy efekty współpracy gwiazd, stylistów i projektantów mody. Które z kreacji przejdą do historii mody?

 • Książęca para przylatuje do Polski dopiero w lipcu, ale odkąd aktorka dowiedziała się, że będzie jej dane spotkać się z nimi, już nie może się doczekać.  Okazało się, że Małgosia rozpoczęła poszukiwania idealnej kreacji od momentu, kiedy dowiedziała się o tym zaszczycie. "Małgosia bardzo się ucieszyła na wieść, że jest na liście zaproszonych gwiazd. Tego wieczoru chce wyglądać wyjątkowo...

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Julia Pogrebińska szykuje się do ślubu! Jej wybranek ma ponad 50 lat!

  Już od kilku tygodni aktorka z serialu "Pierwsza miłość" oraz uczestniczka jednej z edycji "Tańca z gwiazdami", Julia Pogrebińska przymierza suknie ślubne, szuka najpiękniejszych wiązanek, ustala listę gości. Dzień jej ślubu zbliża się bowiem wielkimi krokami. 19 sierpnia aktorka przysięgnie miłość swojemu starszemu o 20 lat ukochanemu – Johnowi Scottowi – który jest światowej sławy instruktorem...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.