• Informacje na temat:

  najpiękniejsze suknie wieczorowe gwiazd

Artykuły na temat: najpiękniejsze suknie wieczorowe gwiazd
 • Otylia: W poszukiwaniu kobiecości

  ...jestem taka potężna, jak się wszystkim wydaje (...)" - wyznała w niedawnej rozmowie z "Galą". Styliści ciężko pracowali, by wydobyć z Otylii kobiecy pierwiastek. Staranny makijaż, długie, wieczorowe suknie, starannie ułożona - choć zawsze krótka - fryzura: taką mogliśmy oglądać ją na różnorakich galach i bankietach, w tym na gali "Viva Najpiękniejsi 2005", na której Jędrzejczak odbierała nagrodę dla...

 • Takiego finału jeszcze nie było!

  ...choreografie i ogromne emocje, czyli to co najpiękniejsze w "Tańcu z gwiazdami"- podsumowuje Agustin Egurrola. Anna Woźniak(...)Oboje są związani z "Tańcem z gwiazdami" od początku. Agustin Egurrola jest głównym choreografem programu, a Dorota Williams odpowiada za stroje. Dla nich to już XI finał, ale oboje przyznają, że nie...

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.

 • Oscarowe kreacje

  W niedzielę, 27 lutego, oczy świata mody zwrócone były na czerwony dywan przed Kodak Theatre. Podczas oscarowej gali poznaliśmy efekty współpracy gwiazd, stylistów i projektantów mody. Które z kreacji przejdą do historii mody?

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  "Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.