• Informacje na temat:

  najpiękniejsze tatuaże

Artykuły na temat: najpiękniejsze tatuaże
 • Zaskoczyła. Zobaczcie, co sobie wytatuowała na pupie!

  Suzy Cortez, brazylijska modelka topless i zdobywczyni korony prestiżowego konkursu "Miss BumBum" na najpiękniejsze pośladki, podjęła wyzwanie swoich fanów i zdecydowała się na zaskakujący tatuaż na pupie z... imieniem swojego idola - Messiego - i herbem klubu Barcelona. Ciekawostką jest fakt, że zarówno piłkarz, jak i jego żona, zablokowali dziewczynę w mediach społecznościowych po wielu...

 • Pępek Britney Spears został uznany przez czytelników amerykańskiego magazynu "J-14" za najpiękniejszy na świecie! Jednocześnie uznano go za najbardziej pobudzający ze wszystkich części ciała popularnej amerykańskiej wokalistki. Przy okazji logo, jakim posługuje się Britney, choćby na plakatach reklamujących jej występy, zostało uznane za najlepszy wzór nadający się na tatuaż.

 • Czasem nie lubi swojej roli

  ...cztery czy pięć filmów przed przerwą na macierzyństwo. W jednym z nich grał Sylvestr Stallone, a ja grałam główną rolę żeńską. Wcieliłam się w córkę Stallone'a, która robiła tatuaże. Co więcej, ja...

 • "Szybki cash": Powolny upadek

  Potopu z północy ciąg dalszy. "Szybki cash" to kolejna po "Dziewczynie z tatuażem" i "Łowcach głów" adaptacja skandynawskiego kryminału, która trafia w tym roku na nasze ekrany.

 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nie potrafią już dłużej tego ukrywać! To jednak prawda?!

  ...jeszcze nie zrealizowałem, to rodzina" - wyznał kiedyś ze smutkiem. Uważa, że dzieci to najpiękniejsze dziedzictwo, jakie można zostawić. Choć w powszechnej opinii uchodzi za błazna i cynika, czasem(...) pamiątkę z 2004 roku z festiwalu TopTrendy. Pozuje na scenie i odsłania brzuch z "tatuażem", imieniem ówczesnej wybranki. Pytanie, czy jest to tylko gra celebrytów, nic nie znaczący flirt? Może...

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: Ślub musi poczekać. Poszło o pieniądze!

  Gdy pod koniec ubiegłego roku gruchnęła wieść o zaręczynach Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radosława Majdana (42 l.), wszyscy spodziewali się równie elektryzującej i szybkiej informacji o dacie ślubu. Jednak od tamtej pory zakochani milczą jak zaklęci.

 • Law w łóżku z Weisz. Znowu

  Sławni brytyjscy aktorzy Rachel Weisz i Jude Law po raz czwarty spotykają się na planie filmu. 26 grudnia wybitny duet zobaczymy w "360" - najnowszej produkcji Fernando Meirellesa, autora nominowanych do Oscara obrazów "Miasto Boga" i "Wierny ogrodnik".

 • Ania potwierdza: Odeszłam od Michała

  ...najważniejsze, najpiękniejsze mają sens i moc tylko wtedy kiedy o nich śpiewamy czy 'wkładamy' w wiersze. Na co dzień liczą się inne, przyziemne, mniej romantyczne". "Uprzedzając komentarze 'tych co to się...

 • Olivia Wilde striptizerką

  W czarnej komedii "Butter" Olivia Wilde wciela się w postać Brooke Swinkowski, bywalcom nocnych lokali znaną pod scenicznym pseudonimem Tokyo Rose. Striptizerski talent aktorki zobaczyć możemy w zwiastunie filmu Jima Fielda Smitha ("Dziewczyna z ekstraklasy ").