• Informacje na temat:

  najpiękniejsze zdjęcia

Artykuły na temat: najpiękniejsze zdjęcia
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska pozowała do zdjęć bez ubrania!

  ...i pozostałych członków ekipy zdjęciowej, sama wymyśliła stylistykę fotografii i sama wybrała zdjęcia, które już wkrótce obejrzy cała Polska. Gwiazda "Barw szczęścia" zastrzegła sobie też w kontrakcie, że(...) w końcu stanęła na planie! Zdjęcia, które ukażą się w nowym numerze popularnego pisma dla mężczyzn, są - jak twierdzą ci, którzy już je widzieli - przepiękne. Katarzyna Zielińska podeszła do...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Justyna Steczkowska wróciła do męża?! Zdjęcie daje do myślenia!

  ...z jakim oddaniem Maciek wybierał jej najpiękniejsze fotografie do jednej z gazet.  "Nie mogliśmy w to uwierzyć, że mężczyzna, który rozstał się z żoną, wciąż dba o nią jak o najdroższą osobę. Kiedy udzielił nam wywiadu, skrupulatnie pilnował, żeby zilustrowały go tylko te jego zdjęcia z Justyną, które na pewno jej się spodobają. Żeby koniecznie Justysia pięknie na nich wyglądała" – opowiada „Dobremu...

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Rio 2016: Maria Andrejczyk najpiękniejszą polską olimpijką? Jaka jest prywatnie?

  ...i decyzja nie została jeszcze podjęta" - zaznaczała. W dążeniu do celu wspierają ją rodzice oraz tajemniczy kolega, z którym pozuje na niektórych zdjęciach. "Mój najdroższy przyjaciel" - przedstawiła go...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Laura Łącz: nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani na szklanym ekranie

  Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach - twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział.

 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

 • Tajemnica tego zdjęcia Kory wyszła na jaw dopiero teraz

  Jaką tajemnicę kryje zdjęcie Kory (†67 l.) sprzed lat? W 1974 roku znany krakowski fotograf zaproponował jej sesję... Dopiero teraz, po śmierci wokalistki, szczegóły sprawy wychodzą na jaw.

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze zdjęcia
Dyskusje na temat: najpiękniejsze zdjęcia
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Polki są NAJPIĘKNIEJSZE i dlatego zawistne biedne wypaczone komisarze z Komisji Europejskiej zazdroszczą nam naszych Kobiet !

 • Re: "Barwy szczęścia": Łatwe pieniądze

  Nawet się nie wysilaj :P To samo powiedział mi kolega, że on za to płacić nie musi, nawet zdjęcia pokazał. Ja mu na to że tych jego, to ja nie chcę nawet za darmo. Widocznie nawet nie wiesz o co chodzi. masz najpiękniejsze dziewczyny i nie masz żadnych zobowiązań