• Informacje na temat:

  najpiękniejsze zdjęcia

Artykuły na temat: najpiękniejsze zdjęcia
 • "Motyw": Startują zdjęcia w Gdańsku

  Spichrzów, Ołowianka, molo w Brzeźnie, Stadion Energa Gdańsk, Zielona i Złota Brama, Kościół Mariacki czy chociażby Fontanna Neptun. Zdjęcia w Gdańsku potrwają do 22 września(...) pokazać w serialu to najpiękniejsze nad polskim morzem miasto, w którym mamy nadzieję znaleźć wierną widownię" - mówi Dorota Kośmicka, producentka serialu. "Nasza...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Omenaa Mensah pokazała zdjęcie z brzuszkiem!

  ...26 maja wiele gwiazd opublikowało w swoich profilach w mediach społecznościowych fotki ze swoimi mamami. Omenaa Mensah nie pokazała zdjęcia z mamą, a ze swoją nastoletnią córką. Co więcej, pochodzi(...) dziękuje ci, ze jestem na tym świecie i dziękuje Ci ze tez mogę wypełniać to najpiękniejsze zadanie - jakim jest bycie mama (...) - czytamy (zachowaliśmy pisownię oryginalną). Fani w komentarzach nie...

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Wyciekły zdjęcia ciężarnej Hanny Lis! Szok!

  Hanna Lis (49 l.) opublikowała na Instagramie osobiste zdjęcia z czasów, gdy była w ciąży. Przy okazji postanowiła kolejny raz wspomnieć o chorobie, na którą cierpi.

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Paula Tumala urodziła bliźniaczki. Są zdjęcia

  Paula Tumala (32 l.) powitała na świecie bliźniaczki.

 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

 • Internauci oniemieli na widok Alicji Bachledy-Curuś! "Najpiękniejsza Polka"

  Alicja Bachleda-Curuś świętowała ostatnio swoje 36. urodziny. Z tej okazji zamieściła w sieci bardzo seksowne zdjęcie. Fani byli zachwyceni...

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze zdjęcia
Wideo na temat: najpiękniejsze zdjęcia
 • Piąta pora roku

  Z pozoru wszystko ich dzieli – pochodzą z odmiennych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel) to owdowiały kierowca, który przejechał w życiu tysiące kilometrów, ale nie ujrzał jeszcze nic poza rodzinnym Śląskiem. Barbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, nie może pozbierać się po utracie bliskiej osoby – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata swojego życia. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: najpiękniejsze zdjęcia
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Polki są NAJPIĘKNIEJSZE i dlatego zawistne biedne wypaczone komisarze z Komisji Europejskiej zazdroszczą nam naszych Kobiet !

 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  Moja piękna córka spędziła najpiękniejsze lata swojego życia przed lustrem, wyciskając pryszczyki - zanim zorientowała się co to photo shop . Oglądała w gazetach nienaganne twarze modelek i wciąż(...)! Urodziłam mu 5-cioro pięknych dzieciaczków, wszystkich wykształciliśmy i wszyscy mają się dobrze. Najgorzej uwierzyć w zdjęcia... mój mąż nigdy nie chciał abym się malowała, bo nie chciał zlizywać

 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  było nieźle, dopóki nie zaczęły się zdjęcia z geriatrią z Polski, która jak wiadomo ma "najpiękniejsze kobiety na świecie". chyba na tamtym świecie.

 • Re: "Barwy szczęścia": Łatwe pieniądze

  Nawet się nie wysilaj :P To samo powiedział mi kolega, że on za to płacić nie musi, nawet zdjęcia pokazał. Ja mu na to że tych jego, to ja nie chcę nawet za darmo. Widocznie nawet nie wiesz o co chodzi. masz najpiękniejsze dziewczyny i nie masz żadnych zobowiązań