• Informacje na temat:

  najpopularniejsza bezrobotna

Artykuły na temat: najpopularniejsza bezrobotna
 • Majewski założył partię!

  Szymon Majewski, gospodarz jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych zapowiedział, że w najbliższych wyborach będzie kandydował na posła. "Mogę wam powiedzieć śmiało, kocham was. Znam wasze potrzeby, rozumiem was" - krzyczał, wisząc przy bilbordzie założonej przez siebie partii "Ę, Ą".

 • Filip Bobek obchodzi 33. urodziny

  Filip Bobek, czyli konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52", Albert Bielewicz z "2XL" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy 33 lata.

 • Łepkowska: Perepeczko uwierzyła, że jest dobrą aktorką

  Słynna scenarzystka polskich produkcji telewizyjnych i filmowych opowiada o kulisach swojej pracy. W wywiadzie dostaje się również wdowie po słynnym Janosiku...

 • Odchodzi na pewno!

  ...z "Chirurgami" nie oznacza, że Katherine Heigl zostanie bezrobotna . Wręcz przeciwnie - 4 czerwca na ekrany amerykańskich kin wejdzie film z jej udziałem - "Killers" (aktorce będzie partnerował sam Ashton...

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  W tym roku polskie seriale, nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" podzielone zostały na dwie kategorie: adaptacja serialu zagranicznego i serial polski oryginalny.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

Wideo na temat: najpopularniejsza bezrobotna
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...