• Informacje na temat:

  najpopularniejsza bezrobotna

Artykuły na temat: najpopularniejsza bezrobotna
 • Majewski założył partię!

  Szymon Majewski, gospodarz jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych zapowiedział, że w najbliższych wyborach będzie kandydował na posła. "Mogę wam powiedzieć śmiało, kocham was. Znam wasze potrzeby, rozumiem was" - krzyczał, wisząc przy bilbordzie założonej przez siebie partii "Ę, Ą".

 • Filip Bobek obchodzi 33. urodziny

  Filip Bobek, czyli konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52", Albert Bielewicz z "2XL" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy 33 lata.

 • Łepkowska: Perepeczko uwierzyła, że jest dobrą aktorką

  Słynna scenarzystka polskich produkcji telewizyjnych i filmowych opowiada o kulisach swojej pracy. W wywiadzie dostaje się również wdowie po słynnym Janosiku...

 • Odchodzi na pewno!

  ...z "Chirurgami" nie oznacza, że Katherine Heigl zostanie bezrobotna . Wręcz przeciwnie - 4 czerwca na ekrany amerykańskich kin wejdzie film z jej udziałem - "Killers" (aktorce będzie partnerował sam Ashton...

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  W tym roku polskie seriale, nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" podzielone zostały na dwie kategorie: adaptacja serialu zagranicznego i serial polski oryginalny.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

Wideo na temat: najpopularniejsza bezrobotna
 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.