• Informacje na temat:

  najpopularniejsza kwestia

Artykuły na temat: najpopularniejsza kwestia
 • Profil Kim Kardashian (34 l.) cieszy się ogromną popularnością!

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Ten serial jest fenomenem na światową skalę!

  Dokładnie 45 lat temu - 10 października 1968 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Stawki większej niż życie". Widzowie doskonale znali już głównego bohatera serialu z 14-odcinkowej "Stawki" granej i nadawanej na żywo w Teatrze Telewizji od stycznia 1965 do lutego 1967 roku. Nikt jednak wtedy nie przypuszczał, że serialem o przygodach porucznika Hansa Klossa fascynować się będą także... wnuki tych, którzy wówczas z zapartym tchem oglądali premierowe odcinki tej wciąż...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Nadchodzi śmierć polskich seriali?

  Nakładem Wydawnictwa Prószyński ukazała się książka "Kultowe seriale" - sentymentalna podróż po 21. najpopularniejszych serialowych produkcjach sprzed lat. Jej autor Piotr K. Piotrowski opowiada nam o kulisach jej powstania.

 • Najpopularniejsze filmowe cytaty

  Wiele razy groziliśmy komuś, że "jeszcze tu wrócimy" albo dodawaliśmy odwagi słowami "niech moc będzie z tobą"? Filmowe cytaty mają to do siebie, że często "odklejają" się od filmu i swobodnie funkcjonują w naszym życiu.

 • Moda na paroda - jak kpić z seriali

  W tym tekście zajmiemy się wesołą, co nie znaczy, że zawsze śmieszną (to zresztą kwestia gustu), twórczością parodystów seriali telewizyjnych. Ten temat to studnia bez dna...

 • Hanna Lis w "Wiadomościach"

  Hanna Lis podpisała kontrakt z Telewizją Publiczną i pojawi się od kwietnia w "Wiadomościach", najpopularniejszym programie informacyjnym w Polsce.

 • House jest jak samochód

  Jest najpopularniejszym lekarzem na świecie. Opowiadający o nim serial ogląda 51 milionów widzów. Grający doktora Gregory'ego House'a Hugh Laurie opowiada o kulisach powstawania serialu i o tym, co słynny lekarz zmienił w jego życiu.

 • Monty Python w Uciesze

  11 listopada w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się spektakl muzyczny, podczas którego usłyszymy najpopularniejsze piosenki grupy Monty Pythona.